„Wampir z MO” – przedsprzedaż

Już od 15 maja w salonach Inmedio, Relay i Virgin na terenie całego kraju dostępne będą unikalne egzemplarze książek z podpisem Andrzeja Pilipiuka.

Już od 15 maja w salonach Inmedio, Relay i Virgin na terenie całego kraju dostępne będą unikalne egzemplarze książek z podpisem Andrzeja Pilipiuka.

Adam Siennica

Adam Siennica

Autor podpisał 600 książek specjalnie dla swoich fanów:

 

Uwaga! Podpisane egzemplarze książki tylko dla pierwszej kupującej osoby w salonie!

 

Dla kolejnych czytelników, którzy kupią "Wampira z MO" w przedsprzedaży, przygotowaliśmy gustowne prezenty - breloki z epoki!

Ilość ograniczona!

 

"Wampir z MO" już 15 maja od rana w Inmedio, Relay i Virgin!

http://www.hds.pl/pl_PL/brands/map

 

Oficjalna premiera książki nastąpi 20 maja.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV