WandaVision i Eternals - Nigthmare i Dewianci antagonistami w produkcjach MCU?

Jeden z dziennikarzy dostarcza nowe pogłoski dotyczące serialu WandaVision oraz filmu The Eternals z Kinowego Uniwersum Marvela.

Jeden z dziennikarzy dostarcza nowe pogłoski dotyczące serialu WandaVision oraz filmu The Eternals z Kinowego Uniwersum Marvela.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

WandaVision jest jednym z zapowiedzianych seriali MCU, gdzie główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany. Szczegóły produkcji nie są znane, wiemy jedynie, że całość będzie inspirowana klasycznym sitcomem. Dziennikarz Charles Murphy donosi, że czarny charakter serialu został obsadzony i będzie nim Nightmare. W ten sposób ma dojść do powiązania serialu i bohaterki Scarlet Witch z filmem Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Informacje te należy traktować jednak z dużym dystansem lub w kategoriach teorii, gdzie obsadzona Kathryn Hahn jako "wścibska sąsiadka" będzie serialową wersją postaci Nightmare z komiksów.

Inna plotka dotyczy filmu o The Eternals. Także Murphy podaje, że w filmie przeciwnikami tytułowej drużyny mają być Dewianci i zobaczymy filmową wersję War of Evolution. Dewianci są w komiksach Marvela rasą pierwszych inteligentnych humanoidów, stworzoną przez Celestials miliony lat temu. Mają potworny wygląd i zazwyczaj są źli oraz często ścierali się z Eternals, rasą także stworzoną przez Celestials. Dziennikarz twierdzi, że jednym z potwierdzeń na ich udział są słowa Kevina Feige o inspirowaniu się komiksami Jacka Kirby'ego oraz przygotowania gruntu pod pojawienie się w MCU mutantów. Pamiętajmy jednak, że doniesienia Murphy'ego nie sprawdzają się tak często jak innych dziennikarzy i mogą z prawdą mieć niewiele wspólnego. 

Źródło: comicbook.com/zdjecie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV