Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Watchmen – gwiazda serialu Legion w obsadzie produkcji HBO. Kogo zagra?

Watchmen to nadchodzący serial HBO będący wariacją na temat kultowego komiksu. Właśnie do obsady projektu dołączyła kolejna aktorka.

Watchmen to nadchodzący serial HBO będący wariacją na temat kultowego komiksu. Właśnie do obsady projektu dołączyła kolejna aktorka.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  watchmen 

Jean Smart zagra w produkcji HBO, Watchmen. Aktorka wcieli się w postać agentki GBI, która bada sprawę morderstwa.

Serial dzieje się w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie traktowani są jak wyjęci spod prawa. Produkcja ma nie być dosłowną adaptacją komiksu, wprowadzone zostaną nowe postacie i oryginalna historia. W obsadzie znajdują się między innymi  Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Adelaide Clemens, Andrew Howard, Sara Vickers, Dylan Schombing, Adelynn Spoon i Lily Rose Smith. Twórcą projektu jest Damon Lindelof.

Zdjęcia trwają. Premiera prawdopodobnie w 2019 roku. Serial nie ma fabularnego związku z filmem Watchmen. Strażnicy z 2009 roku.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV