Wayward Children – Syfy stworzy adaptację serii książek o magicznej szkole

Stacja Syfy rozpoczyna prace nad serialem Wayward Children o magicznej szkole z internatem.

Stacja Syfy rozpoczyna prace nad serialem Wayward Children o magicznej szkole z internatem.

The Hollywood Reporter donosi, że stacja Syfy rozpoczyna prace nad serialową adaptacją Wayward Children, serii powieści autorstwa Mcguire Seanan, która rozpoczęła cykl od powieści Every Heart a Doorway. Całość opowiada o nastolatkach ze świata fantasy uczących się w magicznej szkole z internatem. W niej pomaga się uczniom przystosowania do życia w normalnym świecie.

Serial znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie produkcji. Wiemy jednak, że przy serialu pracować będzie Joe Tracz, który wcześniej zajmował się choćby serialem Seria niefortunnych zdarzeń Netflixa.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV