Widowisko sf oparte na mandze. Zwiastun Alita: Battle Angel Camerona i Rodrigueza

Alita: Battle Angel to superprodukcja science fiction, nad którą James Cameron pracował przez 20 lat. Teraz jest współautorem scenariusza, a za kamerą stoi Robert Rodriguez.

Alita: Battle Angel to superprodukcja science fiction, nad którą James Cameron pracował przez 20 lat. Teraz jest współautorem scenariusza, a za kamerą stoi Robert Rodriguez.

Adam Siennica

Adam Siennica

Historia Alita: Battle Angel rozgrywa się setki lat w przyszłości. Porzucona Alita (Rosa Salazar) została odnaleziona na złomowisku Iron City przez Ido (Christoph Waltz), który zabiera nieprzytomnego cyborga do swojego laboratorium. Alita budzi się bez pamięci i bez znajomości świata, w którym żyje. Wszystko jest dla niej nowe. Gdy dziewczyna uczy się nowego życia w Iron City, Ido próbuje ją chronić przed jej przeszłością. Natomiast jej nowy przyjaciel, Hugo (Keean Johnson) proponuje jej pomoc w odzyskaniu pamięci. Po Alitę przybywają siły zła, które zagrażają jej nowemu życiu. Kobieta odkrywa niezwykłe zdolności walki, by uratować przyjaciół i nową rodzinę.

Projekt oparty jest na mandze Yukito Kishiro. Robert Rodriguez wyreżyserował  na podstawie scenariusza, który napisał z James Cameron (także producent wykonawczy) oraz Laeta Kalogridis. Budżet realizacji to 200 mln dolarów. Tytułowa bohatera jest w pełni animowana komputerowo. Rosa Salazar grała ją na planie przy pomocy performance capture.

W pozostałych rolach występują Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Ed Skrein i Jackie Earle Haley.

Premiera w USA i na świecie odbędzie się 21 grudnia.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV