Wiedźmin - Henry Cavill pokazuje blizny Geralta. Nowe zdjęcie

Henry Cavill pracuje nad serialem Wiedźmin, który powstaje dla Netflixa. Aktor pochwalił się bliznami, jakie w produkcji będzie nosił jego bohater.

Henry Cavill pracuje nad serialem Wiedźmin, który powstaje dla Netflixa. Aktor pochwalił się bliznami, jakie w produkcji będzie nosił jego bohater.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Witcher to nadchodzący serial Netflixa na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. W roli głównej występuje Henry Cavill, który od jakiegoś czasu pracuje na planie produkcji. Aktor dzieli się kolejnymi materiałami w mediach społecznościowych, prezentując imponującą muskulaturę, czy udostępniając zdjęcia i filmiki z treningów.

Dziś Cavill pochwalił się bliznami, które prawdopodobnie będzie nosić jego filmowa postać, Geralt. Zobaczcie zdjęcie, jakie zamieścił na swoim Instagramie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

When you take work home with you #TheWitcher @Netflix

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Wiedźmin - serial zadebiutuje pod koniec 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV