Wiedźmin - Henry Cavill się nie oszczędza. Aktor pracuje kilkanaście godzin dziennie

Wiedźmin to nadchodzący serial Netflixa na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Odtwórca głównej roli, Henry Cavill, daje z siebie wszystko i pracuje nawet 16 godzin dziennie.

Wiedźmin to nadchodzący serial Netflixa na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Odtwórca głównej roli, Henry Cavill, daje z siebie wszystko i pracuje nawet 16 godzin dziennie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Wiedźmin to nowy serial Netflixa oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Aktualnie trwają zdjęcia do produkcji, które odbywają się także w Polsce, konkretnie na Śląsku. Przypomnijmy, że showrunnerką jest Lauren Schmidt Hissrich, a w roli głównej występuje znany z roli Supermana Henry Cavill.

Praca na planie wre, a Cavill w wywiadzie dla Men's Health został ostatnio zapytany o to, jak wygląda jego przeciętny dzień na planie. Aktor wyznał, że ostatnimi czasy nie robi nic poza pracowaniem lub spaniem. Jak mówi:

Jutro wstanę od 3:00 nad ranem, wezmę prysznic i pójdę do studia po włosy i makijaż.

Kręcenie zdjęć do serialu to nie jedyna praca, jaką wykonuje Cavill przeciętnego dnia - aktor dużo czasu spędza z dietetykami, ćwiczy na siłowni i uczestniczy w konferencjach prasowych - łącznie daje to nawet 16 godzin dziennie spędzonych na obowiązkach związanych z serialem. Sam aktor jest jednak bardzo zadowolony ze swoich postępów - jak wspomina, nigdy nie był w lepszej formie.

Wiedźmin - premiera odbędzie się prawdopodobnie jeszcze w tym roku na platformie Netflix.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV