Wiedźmin - Triss Merigold na planie serialu. Wideo i nowe informacje

Wczoraj informowaliśmy was, że zdjęcia do serialu Wiedźmin kręcone będą w Polsce. Dziś mamy tego potwierdzenie oraz kilka nowych materiałów z planu.

Wczoraj informowaliśmy was, że zdjęcia do serialu Wiedźmin kręcone będą w Polsce. Dziś mamy tego potwierdzenie oraz kilka nowych materiałów z planu.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Wczoraj sieć obiegły informacje, że ekipa serialu The Witcher wylądowała w Krakowie, skąd przenieść mieli się do zamku Ogrodzieniec na Śląsku. Dziś mamy potwierdzenie tych doniesień nie tylko ze względu na zdjęcie opublikowane przez showrunnerkę serialu, Lauren Schmidt Hissrich, ale też liczne próby fanów, którzy za wszelką cenę chcieli udokumentować pracę ekipy na planie.

Wczoraj spekulowano także, że zamek Ogrodzieniec posłuży twórcom jako twierdza Kaer Morhen. Należy jednak dokonać aktualizacji tych doniesień, bowiem na planie zaobserwowano obecność aktorów odgrywających role czarodziejów i czarodziejek. Pojawił się materiał wideo, który pokazuje nam Triss (Anna Shaffer) oraz Tissaię (MyAnna Burning). Na planie obecna jest także Therica Wilson-Read, która odegra postać Sabriny. Gdzie zatem rozgrywa się akcja? Prawdopodobnie są to sceny retrospekcji, a zamek Ogrodzieniec służy do pokazania wydarzeń z bitwy o wzgórze Sodden. Inną możliwością jest pokazanie wcześniejszych wydarzeń z życia bohaterek w Aretuzie, szkole dla czarodziejek. Zobaczcie ten oraz inne materiały z planu serialu:

 

Premiera serialu jeszcze w tym roku na Netflix.

Źródło: reddit.com/zdjęcie główne: fot. CD Projekt RED

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV