Wiedźmin - Triss Merigold na planie serialu. Wideo i nowe informacje

Wczoraj informowaliśmy was, że zdjęcia do serialu Wiedźmin kręcone będą w Polsce. Dziś mamy tego potwierdzenie oraz kilka nowych materiałów z planu.

Wczoraj informowaliśmy was, że zdjęcia do serialu Wiedźmin kręcone będą w Polsce. Dziś mamy tego potwierdzenie oraz kilka nowych materiałów z planu.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Wczoraj sieć obiegły informacje, że ekipa serialu Wiedźmin wylądowała w Krakowie, skąd przenieść mieli się do zamku Ogrodzieniec na Śląsku. Dziś mamy potwierdzenie tych doniesień nie tylko ze względu na zdjęcie opublikowane przez showrunnerkę serialu, Lauren Schmidt Hissrich, ale też liczne próby fanów, którzy za wszelką cenę chcieli udokumentować pracę ekipy na planie.

Wczoraj spekulowano także, że zamek Ogrodzieniec posłuży twórcom jako twierdza Kaer Morhen. Należy jednak dokonać aktualizacji tych doniesień, bowiem na planie zaobserwowano obecność aktorów odgrywających role czarodziejów i czarodziejek. Pojawił się materiał wideo, który pokazuje nam Triss (Anna Shaffer) oraz Tissaię (MyAnna Burning). Na planie obecna jest także Therica Wilson-Read, która odegra postać Sabriny. Gdzie zatem rozgrywa się akcja? Prawdopodobnie są to sceny retrospekcji, a zamek Ogrodzieniec służy do pokazania wydarzeń z bitwy o wzgórze Sodden. Inną możliwością jest pokazanie wcześniejszych wydarzeń z życia bohaterek w Aretuzie, szkole dla czarodziejek. Zobaczcie ten oraz inne materiały z planu serialu:

 

Premiera serialu jeszcze w tym roku na Netflix.

Źródło: reddit.com/zdjęcie główne: fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV