Wiedźmin - Jaskier i Yennefer pokonani przez polskie trunki. To wideo was rozbawi

Netflix Polska opublikował kolejne wideo promujące serial Wiedźmin. W głównych rolach Jaskier i Yennefer, czyli Joey Batey i Anya Chalotra.

Netflix Polska opublikował kolejne wideo promujące serial Wiedźmin. W głównych rolach Jaskier i Yennefer, czyli Joey Batey i Anya Chalotra.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Wiedźmin 

Wiedźmin wciąż jest promowany pomysłowymi i zabawnymi filmikami na rynku polskim. Zostały one przygotowane specjalnie dla widzów podczas wizyty obsady w Warszawie, która odbyła się w grudniu 2019 roku niedługo przed premierą w Netflixie.

Mieliśmy już test z języka polskiego oraz sprawdzian polskości Jaskra, a 24 stycznia 2020 roku przyszedł czas na... polskie trunki. Jaskier oraz Yennefer, czyli Joey Batey oraz Anya Chalotra mierzą się z różnymi specyfikami znanymi z polskiej tradycji, wśród których są mikstury na kaca, alkohol i inne ciekawostki. Sam Netflix w wideo zwrócił uwagę, że mamy tutaj m.in. sok z ogórków oraz syrop z cebuli.

Patrząc na ich reakcje można powiedzieć, że Jaskier i Yennefer zostali pokonani przez polskie trunki. Jeden z nich nawet smakuje jak... stopy. 

Jaskier i Yennefer kontra polskie eliksiry

Wideo trwa zaledwie kilka minut, a przypomina fanom otwartość, luz i poczucie humorów aktorów. Zobaczcie sami:

Przypomnijmy, że trwają prace nad 2. sezonem Wiedźmina, za który ponownie odpowiada Lauren S. Hissrich. Jego premiera nie odbędzie się w 2020 roku, ale najwyraźniej wcześniej dostaniemy oficjalny film anime.

Źródło: Netflix Polska / zdjęcie główne: Netflix Polska

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV