Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Wiedźmin: Polki tworzą nową serię komiksów

WIedźmin powróci w formie komiksu. Dwie Polki stworzą miniserię The Witcher: Of Flesh and Flame dla wydawnictwa Dark Horse.

WIedźmin powróci w formie komiksu. Dwie Polki stworzą miniserię The Witcher: Of Flesh and Flame dla wydawnictwa Dark Horse.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  Wiedźmin 

Nowy komiks o Wiedźminie będzie się nazywał The Witcher: Of Flesh and Flame i ma być czteroodcinkową miniserią. W każdym z zeszytów czytelnicy poznają inną historię z udziałem Wiedźmina.

Autorką scenariusza jest Aleksandra Motyka, a ilustracje stworzyła Marianna Strychowska. Obie panie pracowały już przy projektach związanych z Wiedźminem - Motyka współtworzyła scenariusz do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a Strychowska ma na koncie m.in. kolorowankę tylko dla dorosłych ze świata Wiedźmina.

Pierwszy album ma koncentrować się na śledztwie Geralta w sprawie tajemniczej istoty nawiedzającej młodą dziewczynę. Okazuje się, że nocny gość jest znajomym Wiedźmina, ale fakt ten wcale nie ułatwi rozwiązania problemu.

Amerykańska premiera pierwszego zeszytu z serii The Witcher: Of Flesh and Flame została zaplanowana na 19 grudnia 2018 roku.

The Witcher Of Flash and Flame - okładka komiksu
Źródło: Dark Horse Comics

To kolejny projekt wydawnictwa Dark Horse Comics związany z Wiedźminem. Wcześniej wydawana została seria Paul Tobin, której trzy albumy także zostały wydane w Polsce (Wiedźmin: Dom ze szkłaWiedźmin. Dzieci lisicyWiedźmin. Klątwa kruków).

Źródło: booklips.pl / fot. materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV