Wiedźmin - ruszyły zdjęcia do 2. sezonu. Nowe zbroje Nilfgaardu nie pojawią się od razu?

Wiedźmin doczeka się 2. sezonu. Zdjęcia do serialu ruszyły wcześniej niż spekulowano. Otrzymaliśmy pierwsze zakulisowe zdjęcia.

Wiedźmin doczeka się 2. sezonu. Zdjęcia do serialu ruszyły wcześniej niż spekulowano. Otrzymaliśmy pierwsze zakulisowe zdjęcia.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Wiedźmin ruszył ze zdjęciami do 2. sezonu w Wielkiej Brytanii. Portal Redanianintelligence podaje, że prace na planie oficjalnie rozpoczęły się 12 lutego. Pierwotnie podawano datę 17 lutego, ale tak samo jak w przypadku pierwszego sezonu, twórcy ruszyli nieco szybciej niż zakładał harmonogram.

Na początku tego tygodnia odbyły się też testy kostiumów, dzięki czemu otrzymaliśmy dwa zakulisowe zdjęcia. Jedno z nich przedstawia przechodnia, druga zaś pokazuje nam dobrze znane zbroje Nilfgaardu, które cieszyły się wątpliwą popularnością w pierwszej serii. Być może wydarzenia na początku 2. sezonu będą swobodną kontynuacją, zatem będzie musiało minąć trochę czasu w fabule, zanim wizerunek rycerzy Cesarstwa ulegnie zmianie. Mamy też nową informację dotyczącą castingu. W 2. sezonie jako jeden z żołnierzy Nilfgaardu pojawi się muzyk i aktor Mike Wood. Zobaczcie zdjęcia: 

W głównych rolach powrócą: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey. Premiera w 2021 roku na Netflix.

Źródło: redanianinteligence.com.zdjecie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV