Wiedźmin - sezon 2: armia elfów na planie. Co kręcą?

Do sieci trafiają materiału z planu 2. sezonu Wiedźmina. Agenci Redanian Inteligence ujawniają nowe informacje.

Do sieci trafiają materiału z planu 2. sezonu Wiedźmina. Agenci Redanian Inteligence ujawniają nowe informacje.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Wiedźmin 

Jak donosi RedanianInteligence.com, czyli najlepsze źródło informacji o serialu Wiedźmin. Część ekipy filmuje 2. sezon w miejscowości Dorking w Wielkiej Brytanii. 

Według ich źródeł tutaj kręcone są sceny z komandem Scoia'tael, aczkolwiek sami nazywają ich elfią armią. W książkach te oddziały walczyły z ludźmi. Są rebeliantami, którzy czasowo sprzymierzyli się z Nilfgaardem. Ma to związek z wcześniejszymi informacji o pojawieniu się postać Fransceski Findabair, potężnej elfickiej czarodziejki, która staje się przywódczynią frakcji związanej z królem Filavandrelem (Tom Canton).

Zgodnie z informacjami portalu, którzy mają swoich agentów w okolicy, w scenach w Dorking biorą udział Francesca i Filavandrel oraz postać o pseudonimie Gary, która jest bratem Franceski specjalnie napisanym na potrzeby serialu. Spekuluje się, że w wątku jakąś rolę odegra Yennefer, ponieważ na tym samym planie widziano Anyę Chalotrę.

Przez trzy dni począwszy od 17 lutego kręcono sceny w obozie Scoia'tael. Obsadzie towarzyszyły tuziny statystów w kostiumach elfów grających żołnierzy.  Zdjęcia z planu możecie zobaczyć na stronie Wywiadu Redańskiego.

A co  robią Henry Cavill i Freya Allan? Według ich źródeł oboje ostro trenują choreografię walk z ekipą kaskaderów. Wciąż nie wiemy, kto odpowiada za sceny akcji w 2. sezonie.

Źródło: redanianinteligence.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV