Wiedźmin - sezon 2 już planowany? Nowe zdjęcia Yennefer i Ciri

Wszystko wskazuje na to, że Netflix jest pewny sukcesu serialu Wiedźmin - sezon 2 jest planowany i nieoficjalnie informacje sugerują, że prace ruszą niedługo.

Wszystko wskazuje na to, że Netflix jest pewny sukcesu serialu Wiedźmin - sezon 2 jest planowany i nieoficjalnie informacje sugerują, że prace ruszą niedługo.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Wiedźmin 

Wiedźmin Netflixa to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali 2019 roku. Na pewno w Polsce. Nowe informacje sugerują, że 2. sezon Wiedźmina jest w fazie przygotowań. Na Twitterze zasugerowała to osoba z departamentu rekwizytów, która napisała, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, dołączy do ekipy serialu Wiedźmin jeszcze w listopadzie 2019 roku.

Przypomnijmy, że wcześniej pojawiały się plotki o pracach nad scenariuszami 2. sezonu Wiedźmina. Lauren S. Hissrich na razie nie zdradziła sugestii, czy jest w tym ziarno prawdy. Netflix najpewniej ogłosi swoją decyzję bliżej premiery lub tuż po niej, jak to przeważnie bywa.

Ekipa Redanian Inteligence (najpewniejsze informacje o Wiedźminie) mówi, że osoby, które mają dołączyć do departamentu rekwizytów są związane ze studiem Shepperton z Wielkiej Brytanii. Wszystko więc wskazuje, że jakaś część 2. sezonu Wiedźmina może być kręcona właśnie tam, nie na Węgrzech. Nadal nie wiemy, czy 2. sezon będzie kręcony w Polsce. 

fot. redanianintelligence.com

Wiedźmin - sezon 2. Kiedy premiera?

Dziennikarze spekulują na bazie produkcji pierwszego sezonu, że prace mogą potrwać jakiś rok. Spekulują więc, że najprawdopodobniej premiera 2. sezonu Wiedźmina odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku. Z uwagi na okres pre-produkcji, miesiące zdjęć oraz rozbudowany czas post-produkcji jest to sensowna sugestia.

Wiedźmin - Yennefer i Ciri na nowych zdjęciach. Zobaczcie galerię:

Wiedźmin - premiera zaplanowana jest na 20 grudnia 2019 roku. Pierwszy sezon ma 8 odcinków.

Źródło: redanianinteligence.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV