Wiedźmin znów dostępny w Monster Hunter World

Podobnie, jak wcześniej konsolowcy, tym razem gracze PC mają okazję wcielić się w Wiedźmina Geralta, który gościnnie pojawił się w grze Monster Hunter World.

Podobnie, jak wcześniej konsolowcy, tym razem gracze PC mają okazję wcielić się w Wiedźmina Geralta, który gościnnie pojawił się w grze Monster Hunter World.

Monster Hunter World regularnie otrzymuje aktualizacje z nową zawartością, a także specjalne, ograniczone czasowo wydarzenia. Te pozwalają graczom na wcielenie się w innych bohaterów, a także  zdobycie wyjątkowego wyposażenia.

Tym razem na pecetach pojawiła się możliwość ponownego wcielenia się w słynnego łowcę potworów, czyli Geralta z Rivii, bohatera cyklu gier Wiedźmin. Postać ta dostępna jest w ramach bezpłatnej aktualizacji gry i będzie dostępna przez pewien czas. Gracze, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli zdobyć zbroje oraz broń Geralta.

Na wszystkich graczy o poziomie łowcy 16 lub powyżej, będzie czekało Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie. Podczas tego wyzwania dla jednego gracza wcielicie się w Geralta z Rivii aby wytropić i pokonać potężnego Leszego. Za ukończenie go otrzymacie inspirowane wiedźmińskim uniwersum przedmioty specjalne: materiały umożliwiające wykonanie zbroi oraz broni Geralta, unikatową broń i wygląd nekkera dla Koleżkota, a także nowe gesty, tytuły gracza, unikatową pozę i tło dla Karty Gildii - czytamy w komunikacie CD Projekt RED.

To jednak nie wszystko. Gracze, którzy mają minimum 50 poziom doświadczenia mogą przyjąć dodatkowe zadanie - wyzwanie sieciowe Zlecenie: Duch Lasu. Jego zrealizowanie będzie skutkowało zdobyciem przedmiotów niezbędnych do wytworzenia zbroi oraz broni Ciri. Ten event dostępny będzie w dniach 17-30 maja.

Źródło: pl.cdprojektred.com; capcom.com / fot. Screenrant.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV