Wiedźmin znów dostępny w Monster Hunter World

Podobnie, jak wcześniej konsolowcy, tym razem gracze PC mają okazję wcielić się w Wiedźmina Geralta, który gościnnie pojawił się w grze Monster Hunter World.

Podobnie, jak wcześniej konsolowcy, tym razem gracze PC mają okazję wcielić się w Wiedźmina Geralta, który gościnnie pojawił się w grze Monster Hunter World.

Monster Hunter World regularnie otrzymuje aktualizacje z nową zawartością, a także specjalne, ograniczone czasowo wydarzenia. Te pozwalają graczom na wcielenie się w innych bohaterów, a także  zdobycie wyjątkowego wyposażenia.

Tym razem na pecetach pojawiła się możliwość ponownego wcielenia się w słynnego łowcę potworów, czyli Geralta z Rivii, bohatera cyklu gier Wiedźmin. Postać ta dostępna jest w ramach bezpłatnej aktualizacji gry i będzie dostępna przez pewien czas. Gracze, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli zdobyć zbroje oraz broń Geralta.

Na wszystkich graczy o poziomie łowcy 16 lub powyżej, będzie czekało Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie. Podczas tego wyzwania dla jednego gracza wcielicie się w Geralta z Rivii aby wytropić i pokonać potężnego Leszego. Za ukończenie go otrzymacie inspirowane wiedźmińskim uniwersum przedmioty specjalne: materiały umożliwiające wykonanie zbroi oraz broni Geralta, unikatową broń i wygląd nekkera dla Koleżkota, a także nowe gesty, tytuły gracza, unikatową pozę i tło dla Karty Gildii - czytamy w komunikacie CD Projekt RED.

To jednak nie wszystko. Gracze, którzy mają minimum 50 poziom doświadczenia mogą przyjąć dodatkowe zadanie - wyzwanie sieciowe Zlecenie: Duch Lasu. Jego zrealizowanie będzie skutkowało zdobyciem przedmiotów niezbędnych do wytworzenia zbroi oraz broni Ciri. Ten event dostępny będzie w dniach 17-30 maja.

Źródło: pl.cdprojektred.com; capcom.com / fot. Screenrant.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV