Wiemy, kto zagra główną rolę w nowym serialu NBC pt. „Constantine”

Walijski aktor Matt Ryan (Zabójcze umysły: Okiem sprawcy) finalizuje umowę, na mocy której zagra główną rolę w nowym serialu NBC pt. "Constantine".

Walijski aktor Matt Ryan (Zabójcze umysły: Okiem sprawcy) finalizuje umowę, na mocy której zagra główną rolę w nowym serialu NBC pt. "Constantine".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Twórcami "Constantine" są: Daniel Cerone i David S. Goyer. Fabuła serialu skupiona zostanie wokół Johna Constantine'a, "mistrza okultyzmu", który zmaga się ze swoją wiarą i jest ścigany przez grzechy ze swojej przeszłości. Zostaje on niechętnie zmuszony do obrony ludzkości przed zbierającymi się siłami zła. Pilot wyreżyseruje Neil Marshall.

Główny bohater określany jest jako leniwy, przystojny blondyn, z charakterystycznym poczuciem humoru, który interesuje się czarną magią od dziecka. Gdy córka jego najlepszego przyjaciela znajduje się na celowniku demonów, główny bohater postanawia ją uratować.

Matt Ryan wcielał się w Matta Rawsona w spin-offie Zabójcze umysły. Gościnnie pojawił się też w Dynastia Tudorów i Wikingowie. Niedawno podkładał również głos pod głównego bohatera gry Assassin’s Creed IV: Black Flag - Edwarda Kenweya.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV