Amazon Prime Video – nowości na luty 2019

Amazon Prime Video to duża platforma VOD, która produkuje znane seriale. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości przygotowano na luty 2019 roku.

Amazon Prime Video to duża platforma VOD, która produkuje znane seriale. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości przygotowano na luty 2019 roku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Amazon Prime Video nie przygotował wiele propozycji na luty 2019 dla subskrybentów w Polsce. Udało nam się ustalić, że dodane zostaną zaledwie trzy tytuły do biblioteki.

8 lutego pojawią się pierwsze trzy sezony The Expanse. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ prawa do serialu odkupił Amazon od stacji Syfy, która skasowała go po trzech sezonach. 4. seria już produkowana przez Amazona zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Jest też serial dokumentalny Lorena, którego producentem jest Jordan Peele. Ma być to przybliżenie słynnej sprawy Loreny Babitt i Johna Wayne'a Bobbita, która według wielu była początkiem 24-godzinnych cykli wiadomości w telewizjach na świecie. Wszyscy w latach 90. żyli sprawą tej amerykańskiej pary. A sytuacja dotyczyła tego, że Lorena po tym, jak mąż ją zgwałcił, obcięła mu penisa, odjechała i następnie wyrzuciła za okno. Premiera w Amazonie już 15 lutego.

Natomiast 22 lutego do platformy drugi dokument zatytułowany This Giant Beast That is the Global Economy. Jest to oryginalna produkcja Amazon Prime Video, za którą odpowiadają Adam McKay, Will Ferrell i Adam Davidson. W serialu zobaczymy poszukiwania najbardziej dziwacznych i zabawnych sytuacji, które miały wpływ na światową ekonomię.

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: Amazon Prime Video

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV