Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Amazon Prime Video – nowości na luty 2019

Amazon Prime Video to duża platforma VOD, która produkuje znane seriale. Dowiedzieliśmy się, jakie nowości przygotowano na luty 2019 roku.

Amazon Prime Video nie przygotował wiele propozycji na luty 2019 dla subskrybentów w Polsce. Udało nam się ustalić, że dodane zostaną zaledwie trzy tytuły do biblioteki.

8 lutego pojawią się pierwsze trzy sezony The Expanse. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ prawa do serialu odkupił Amazon od stacji Syfy, która skasowała go po trzech sezonach. 4. seria już produkowana przez Amazona zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Jest też serial dokumentalny Lorena, którego producentem jest Jordan Peele. Ma być to przybliżenie słynnej sprawy Loreny Babitt i Johna Wayne’a Bobbita, która według wielu była początkiem 24-godzinnych cykli wiadomości w telewizjach na świecie. Wszyscy w latach 90. żyli sprawą tej amerykańskiej pary. A sytuacja dotyczyła tego, że Lorena po tym, jak mąż ją zgwałcił, obcięła mu penisa, odjechała i następnie wyrzuciła za okno. Premiera w Amazonie już 15 lutego.

Natomiast 22 lutego do platformy drugi dokument zatytułowany This Giant Beast That is the Global Economy. Jest to oryginalna produkcja Amazon Prime Video, za którą odpowiadają Adam McKay, Will Ferrell i Adam Davidson. W serialu zobaczymy poszukiwania najbardziej dziwacznych i zabawnych sytuacji, które miały wpływ na światową ekonomię.

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: Amazon Prime Video

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.