Przeczytaj w weekend

Gollum bohaterem gry. Zapowiedziano The Lord of the Rings: Gollum

Studio Daedalic Entertainment, odpowiedzialne za serię Deponia, zapowiedziało przygodową grę The Lord of the Rings: Gollum.

Studio Daedalic Entertainment, odpowiedzialne za serię Deponia, zapowiedziało przygodową grę The Lord of the Rings: Gollum.

Gollum bohaterem nowej gry w świecie Władcy Pierścieni. Studio Daedalic Entertainment, odpowiedzialne za serię Deponia, ujawniło dziś swój nowy projekt. To przygodowa gra akcji z elementami RPG, której tytuł brzmi The Lord of the Rings: Gollum. Produkcja zmierza na platformę PC oraz konsole, aczkolwiek nie ujawniono jakie konkretnie. Premiera gry szykowana jest na 2021 rok.

O produkcji niewiele wiadomo poza tym, kto będzie jej głównym bohaterem.

Opowiemy historię Golluma z nieznanej perspektywy, pozostając wiernym powieściom J.R.R. Tolkiena. W czasach, gdy branża przechodzi strukturalne zmiany i powstają nowe modele biznesowe, jesteśmy podekscytowani perspektywą zrealizowania nowej produkcji, opartej na historii, która pozostawała aktualna przez ponad 60 lat - tłumaczy szef studia.

fot. gameinformer.com

Gra ma także oferować wybory moralne, które będą definiowały dalszą rozgrywkę i fabułę. Niewykluczone, że część z nich związana będzie z podwójną osobowością głównego bohatera.

Warto nadmienić, że Daedalic Entertainment pozyskało licencję na tworzenie gier w uniwersum Władcy Pierścieni, a to oznacza, że The Lord of the Rings: Gollum będzie jednym z wielu tytułów.

 

 

 

Źródło: gameinformer.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV