Wojna bez granic - tarcza Kapitana Ameryki mogła wyglądać inaczej [SZKICE]
Twórcy szkiców koncepcyjnych podobnie jak wiele gwiazd, siedzą w domu i angażują się w mediach społecznościowych. Autor grafik do filmu Wojna bez granic opublikował nowe szkice w sieci.
Twórcy szkiców koncepcyjnych podobnie jak wiele gwiazd, siedzą w domu i angażują się w mediach społecznościowych. Autor grafik do filmu Wojna bez granic opublikował nowe szkice w sieci.

Ryan Meinerding z Marvel Studios opublikował na Instagramie szkice koncepcyjne pokazujące alternatywny pomysł na tarczę Kapitana Ameryki w filmie Avengers: Wojna bez granic. Chodzi o tę broń, którą bohater wykorzystywał podczas bitwy o Wakandę. Na szkicach widzimy projekty samej tarczy oraz Kapitana w akcji.
Przypomnijmy, że już w filmie Avengers: Koniec gry Steve Rogers odzyskał swoją kultową tarczę. Przywiózł mu ją Tony Stark, gdy dołączył do misji uratowania wszechświata.
Tarcza Kapitana Ameryki - szkice
https://www.instagram.com/p/B99x2iJp84y/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B-AaiySp9Z-/?utm_source=ig_embed
Avengers: Wojna comicbez granic - szkice
Źródło: comicbook.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1983, kończy 42 lat
ur. 1981, kończy 44 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1959, kończy 66 lat

