Wojna światów – pierwsze zdjęcie z serialu science fiction

Wojna światów powróci na mały ekran aż w dwóch serialach. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z wersji stacji BBC.

Wojna światów powróci na mały ekran aż w dwóch serialach. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z wersji stacji BBC.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  bbc 

Wojna światów  w odróżnieniu od poprzednich adaptacji pokaże fabułę trochę inaczej. Jest ona bowiem osadzona w epoce edwardiańskiej, gdzie dojdzie do inwazji Marsjan na Ziemię.

W obsadzie są m.in. Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Rubert Graves, Robert Carlyle i Jonathan Aris. Za produkcję odpowiada brytyjskie BBC. Sam twórca mówi, że chce przyciągnąć przed ekrany fanów seriali kostiumowych oraz science fiction.

Zobaczcie pierwsze zdjęcie:

Wojna światów
fot. Empire

Nie jest to jedyny serial oparty na książce Wojna światów H.G. Wellsa. W planach jest też produkcja stacji FOX i Canal+.

Źródło: Empire / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV