Przeczytaj w weekend

Wonder Woman 1984 - co wydarzy się w filmie? Intrygujące pogłoski o fabule

Wonder Woman 1984 wejdzie na ekrany kin dopiero w przyszłym roku, jednak w sieci pojawia się coraz więcej ciekawych informacji na temat filmu. Poznajcie szczegóły.

Wonder Woman 1984 wejdzie na ekrany kin dopiero w przyszłym roku, jednak w sieci pojawia się coraz więcej ciekawych informacji na temat filmu. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda
Michalina Reda
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wonder Woman 1984 to kontynuacja filmu Warner Bros. i DC z 2017 roku, która już teraz jest zapowiadana jako samodzielna i niezależna od swojego poprzednika produkcja (a zatem nie będzie to typowy sequel). W waleczną superbohaterkę ponownie wcieli się się Gal Gadot, a stanowisko reżysera obejmie Patty Jenkins. Akcja rozegra się w tytułowym roku 1984, a w obsadzie są również Kristen Wiig, Pedro Pascal czy Chris Pine.

Do premiery pozostało jeszcze dużo czasu i na razie nie mamy co liczyć na zwiastun (tym bardziej, że Warner Bros. rezygnuje z udziału w San Diego Comic-Con). Mimo to do sieci trafiają kolejne pogłoski na temat produkcji - dziś są to nowe szczegóły, które być może sprawdzą się w fabule. Uwaga na potencjalne spoilery - choć oczywiście na tym etapie do wszystkiego podchodźmy z dystansem.

  • Diana ma pracować jako szpieg, a jej głównym zadaniem będzie namierzenie niebezpiecznego rosyjskiego szpiega - wszystko to podczas zimnej wojny.
  • Cheetah ma być wielką fanką Wonder Woman i będzie próbowała być dokładnie taka jak jej idolka, w czym ma pomóc jej Maxwell Lord (ten wątek potwierdza, że w tamtych czasach Diana jest znaną superbohaterką, a to z kolei kłóci się z filmem Zacka Snydera, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Już teraz słychać pogłoski, że Jenkins zignoruje istnienie filmu Snydera i poprowadzi wydarzenia inaczej). Niestety mroczna strona Cheetah szybko weźmie górę - jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać nową antagonistkę, będzie oczywiście Wonder Woman.
  • Maxwell Lord (Pedro Pascal) pomoże Barbarze zmienić się w Cheetah ponieważ ma moc spełniania życzeń (jednak za pewną cenę). Właśnie przez wejście w układ z tym bohaterem, Cheetah stanie się antagonistką.
  • To właśnie Maxwell Lord ma przywrócić Steve'a Trevora... a przynajmniej w pewnym sensie. Okazuje się, że Lord ma możliwość przejmowania wizerunków innych i to właśnie on podszyje się pod Steve'a.

Co myślicie o takim scenariuszu? Dajcie znać w komentarzach.

Wonder Woman 1984 - premiera odbędzie się 5 czerwca 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV