Wonderful 101 Remastered z datą premiery. Kiedy zagramy?

Platinum Games ujawniło datę premiery gry Wonderful 101 Remastered, która okazała się hitem na Kickstarterze.

Platinum Games ujawniło datę premiery gry Wonderful 101 Remastered, która okazała się hitem na Kickstarterze.

Wonderful 101 Remastered to odświeżona wersja gry, która oryginalnie zadebiutowała w 2013 roku na konsoli Nintendo Wii U. Tytuł ten zebrał bardzo przyzwoite oceny, ale nie okazał się sukcesem sprzedażowym. Nie bez wpływu na tę sytuację była sama platforma, bo Wii U nigdy nie cieszyło się zbyt dużą popularnością. Remaster trafi jednak na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch i dzięki temu więcej graczy będzie miało możliwość zapoznania się z tym tytułem. Teraz Platinum Games ujawniło jego datę premiery.

Na debiut gry na rynku nie będziemy musieli długo czekać. Wonderful 101 Remastered zadebiutuje 19 maja w Stanach Zjednoczonych i 22 maja w Europie. Przy okazji twórcy zapewniają, że będzie to „ostateczna” wersja tej produkcji, a nie prosty port. Ma ona zaoferować m.in. poprawki w zakresie rozgrywki i sterowania, a także wyższą jakość obrazu i większą płynność zabawy.

Warto przypomnieć, że w dalszym ciągu trwa zbiórka na Kickstarterze. Może być to ciekawą alternatywą dla zakupu gry w przedsprzedaży. Na koncie twórców jest obecnie ponad 1,7 miliona dolarów, a do końca akcji zostało jeszcze 8 dni.

Źródło: allgamesdelta.net / fot. Platinum Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV