World of Warcraft: Battle for Azeroth - nowe rasy, raid i inne atrakcje w kolejnej aktualizacji

Blizzard ujawnia szczegóły na temat nowej zawartości w aktualizacji 8.3 do World of Warcraft: Battle for Azeroth.

Blizzard ujawnia szczegóły na temat nowej zawartości w aktualizacji 8.3 do World of Warcraft: Battle for Azeroth.

World of Warcraft: Battle for Azeroth powoli zbliża się do końca i już wkrótce rozszerzenie to otrzyma ostatnią dużą aktualizację. Poznaliśmy szczegóły na jej temat i z opublikowanych informacji wynika, że gracze mają na co czekać.

Patch 8.3, nazwany Visions of N’Zoth, wprowadzi m.in. nowy raid z dwunastoma bossami i tytułowym N'Zothem na samym jego końcu. Ciekawie zapowiada się też tryb przeznaczony dla od 1 do 5 graczy, w którym gracze trafią do alternatywnej, koszmarnej rzeczywistości i zmierzą się z czekającymi tam wyzwaniami. Poziom trudności będzie skalował się do liczby graczy, ale jakość nagród będzie taka sama. Brzmi to więc jako dobra alternatywa dla raidów, Mythic+ i PvP. 

Aktualizacja doda również dwie nowe rasy - Mechagnomy dla Sojuszu oraz Vulpera dla Hordy. Ich odblokowanie będzie wymagało zdobycia odpowiedniego poziomu reputacji i ukończenia wszystkich zadań dla tych dwóch frakcji. Dwie obecne już w grze rasy - Gobliny oraz Worgeny - otrzymają zaś wreszcie swoje wyjątkowe pancerze. 

Visions of N’Zoth do World of Warcraft: Battle for Azeroth jest już dostępne na serwerze testowym, a więc premiery aktualizacji można spodziewać się w nadchodzących miesiącach. Niewykluczone, że premiera zbiegnie się w czasie z imprezą BlizzCon, która odbędzie się w listopadzie.

Z pełną listą nowości i dokładnym ich opisem możecie zapoznać się w poniższym wideo.

Źródło: youtube.com, wowhead.com / fot. Blizzard

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV