Współtwórca Chicago Fire odchodzi z serialu

W ekipie Chicago Fire szykuje się kilka zmian. Właśnie ogłoszono, że jeden z głównych twórców serialu opuszcza produkcję.

W ekipie Chicago Fire szykuje się kilka zmian. Właśnie ogłoszono, że jeden z głównych twórców serialu opuszcza produkcję.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  zmiany 

Michael Brandt, który razem z Derek Haas jest odpowiedzialny za stworzenie serialu Chicago Fire, odchodzi z produkcji, a wraz z nim trzech producentów wykonawczych - Joe Chapelle, Mark Tinker i Matt Olmstead. W chwili obecnej wiadomo, że Haas poprowadzi kolejny sezon serialu samodzielnie. Równocześnie są prowadzone negocjacje z nowymi producentami.

Czytaj także: Paul McCartney piratem! Nowy plakat filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Chicago Fire został przedłużony na 6. sezon, a w grudniu wyemitowano okrągły setny odcinek produkcji. Dobrze mają się też inne franczyzy Chicago - Chicago PD będzie mieć 5. sezon, a Chicago Med otrzymało zamówienie na sezon 3.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV