Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Wybrano reżyserkę filmu Czarna Wdowa! Zaskakujący czas akcji w produkcji

Wiemy już, kto wyreżyseruje film Czarna Wdowa. Do sieci trafiło także kilka innych informacji związanych z produkcją, między innymi ta dotycząca czasu akcji ekranowej historii.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się spekulacje, wedle których Marvel miał cztery faworytki do wyreżyserowania filmu Czarna Wdowa. Teraz Hollywood Reporter donosi, że produkcję stworzy Cate Shortland. Stanie się ona pierwszą kobietą samodzielnie przygotowującą którąkolwiek z odsłon MCU (Anna Boden współreżyseruje Kapitan Marvel razem z Ryanem Fleckiem). Dla 49-letniej Shortland będzie to pierwsza przygoda z kinem wysokobudżetowym; na jej koncie jak do tej pory znajdują się takie filmy jak Lore czy Berlin Syndrome.

Czarna Wdowa ma łączyć w sobie elementy kina akcji i przygodowego. Co ciekawe, akcja produkcji zostanie osadzona przed wydarzeniami ukazanymi w filmie Avengers – przynajmniej tak twierdzi portal Hollywood Reporter. Taki obrót spraw spotkał się z umiarkowanym przyjęciem wśród komentatorów. Część z nich wychodzi z założenia, że Marvel nieco na siłę chce nadrobić stracone lata jeśli chodzi o powstanie produkcji o swojej najważniejszej ekranowej heroinie.

Powyższe rewelacje zrodziły również szereg spekulacji i pogłosek na temat produkcji. Wedle nich w filmie powinien pojawić się Zimowy żołnierz, a obraz może trafić do kin już w lipcu 2020 roku – do tych doniesień powinniśmy podchodzić na razie z dystansem.

-
-

Na razie nie wiemy, kiedy Marvel poda więcej szczegółów na temat Czarnej Wdowy – może do tego dojść dopiero po premierze filmu Avengers 4.

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.