Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542241204.7235&rtu=-1
 

Wybrano reżyserkę filmu Czarna Wdowa! Zaskakujący czas akcji w produkcji

Wiemy już, kto wyreżyseruje film Czarna Wdowa. Do sieci trafiło także kilka innych informacji związanych z produkcją, między innymi ta dotycząca czasu akcji ekranowej historii.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się spekulacje, wedle których Marvel miał cztery faworytki do wyreżyserowania filmu Czarna Wdowa. Teraz Hollywood Reporter donosi, że produkcję stworzy Cate Shortland. Stanie się ona pierwszą kobietą samodzielnie przygotowującą którąkolwiek z odsłon MCU (Anna Boden współreżyseruje Kapitan Marvel razem z Ryanem Fleckiem). Dla 49-letniej Shortland będzie to pierwsza przygoda z kinem wysokobudżetowym; na jej koncie jak do tej pory znajdują się takie filmy jak Lore czy Berlin Syndrome.

Czarna Wdowa ma łączyć w sobie elementy kina akcji i przygodowego. Co ciekawe, akcja produkcji zostanie osadzona przed wydarzeniami ukazanymi w filmie Avengers – przynajmniej tak twierdzi portal Hollywood Reporter. Taki obrót spraw spotkał się z umiarkowanym przyjęciem wśród komentatorów. Część z nich wychodzi z założenia, że Marvel nieco na siłę chce nadrobić stracone lata jeśli chodzi o powstanie produkcji o swojej najważniejszej ekranowej heroinie.

Powyższe rewelacje zrodziły również szereg spekulacji i pogłosek na temat produkcji. Wedle nich w filmie powinien pojawić się Zimowy żołnierz, a obraz może trafić do kin już w lipcu 2020 roku – do tych doniesień powinniśmy podchodzić na razie z dystansem.

-
-

Na razie nie wiemy, kiedy Marvel poda więcej szczegółów na temat Czarnej Wdowy – może do tego dojść dopiero po premierze filmu Avengers 4.

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy…

Piotr Piskozub
-

Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład…

Paweł Krzystyniak
-

Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony…

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale…

Piotr Piskozub
-

Harry Potter – bohaterowie jako anime.…

W sieci pojawiła się galeria bohaterów serii Harry Potter, którzy zostali przedstawieni jako postacie z…

-

Kapitan Marvel – komiks wprowadza do…

Zadebiutował pierwszy zeszyt komiksu wprowadzającego do filmu Kapitan Marvel. Captain Marvel Prelude wyjawia wiele ciekawych…

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?