X-Men: Mroczna Phoenix - Jean i Magneto na nowym zdjęciu. Reżyser o Genoshy

Pojawiło się nowe zdjęcie promujące nadchodzący film z uniwersum X-Men. Ponadto reżyser widowiska wypowiedział się o jednym z wątków produkcji.

Pojawiło się nowe zdjęcie promujące nadchodzący film z uniwersum X-Men. Ponadto reżyser widowiska wypowiedział się o jednym z wątków produkcji.

X-Men: Mroczna Phoenix to nowy film komiksowy, który skupia się na Jean Grey i tytułowej, kosmicznej sile, która opanowuje bohaterkę. Na ekranie powróci drużyna X-Men pod wodzą Profesora X. Za kamerą stoi Simon Kinberg, który jest też autorem scenariusza. W roli tytułowej występuje Sophie Turner, a w obsadzie są także James McAvoy (Profesor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Jessica Chastain i Evan Peters (Quicksilver).

Magazyn Empire zaprezentował nowe zdjęcie z filmu ukazujące Magneto i Jean Grey na wyspie Genosha:

Wspomniana wyspa to oaza dla mutantów rządzona przez Magneto. Reżyser filmu Simon Kinberg powiedział w jednym z wywiadów, że dla niego jako dla Żyda to komiksowe miejsce miało pewne podobieństwo do Izraela i pojęcia Ziemi Obiecanej. Twórca bardzo chciał wykorzystać ten wątek już w  poprzednich filmach z cyklu, miał na niego pewien pomysł w produkcji X-Men: Apocalypse, jednak koniec końców historia w widowisku poszła w innym kierunku.

Premiera filmu w USA 7 czerwca tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV