Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

X-Men: Mroczna Phoenix - Jean i Magneto na nowym zdjęciu. Reżyser o Genoshy

Pojawiło się nowe zdjęcie promujące nadchodzący film z uniwersum X-Men. Ponadto reżyser widowiska wypowiedział się o jednym z wątków produkcji.

Pojawiło się nowe zdjęcie promujące nadchodzący film z uniwersum X-Men. Ponadto reżyser widowiska wypowiedział się o jednym z wątków produkcji.

X-Men: Mroczna Phoenix to nowy film komiksowy, który skupia się na Jean Grey i tytułowej, kosmicznej sile, która opanowuje bohaterkę. Na ekranie powróci drużyna X-Men pod wodzą Profesora X. Za kamerą stoi Simon Kinberg, który jest też autorem scenariusza. W roli tytułowej występuje Sophie Turner, a w obsadzie są także James McAvoy (Profesor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Jessica Chastain i Evan Peters (Quicksilver).

Magazyn Empire zaprezentował nowe zdjęcie z filmu ukazujące Magneto i Jean Grey na wyspie Genosha:

Wspomniana wyspa to oaza dla mutantów rządzona przez Magneto. Reżyser filmu Simon Kinberg powiedział w jednym z wywiadów, że dla niego jako dla Żyda to komiksowe miejsce miało pewne podobieństwo do Izraela i pojęcia Ziemi Obiecanej. Twórca bardzo chciał wykorzystać ten wątek już w  poprzednich filmach z cyklu, miał na niego pewien pomysł w produkcji X-Men: Apocalypse, jednak koniec końców historia w widowisku poszła w innym kierunku.

Premiera filmu w USA 7 czerwca tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV