Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

X-Men: Mroczna Phoenix – kiedy zadebiutuje nowy zwiastun filmu?

W sieci pojawiła się informacja na temat daty premiery kolejnego zwiastuna filmu X-Men: Mroczna Phoenix.

W sieci pojawiła się informacja na temat daty premiery kolejnego zwiastuna filmu X-Men: Mroczna Phoenix.

X-Men: Mroczna Phoenix to kolejna część przygód drużyny X-Men pod wodzą Profesora X. Fabuła produkcji dotyczy tytułowej, kosmicznej siły, pod której działanie trafia Jean Grey. Pierwszy zwiastun filmu zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku. Teraz w sieci pojawiła się informacja, która może sugerować, kiedy pojawi się nowa zapowiedź widowiska.

Na oficjalnym, japońskim koncie na Twitterze filmu pojawiło się wideo promujące produkcję, które pokazuje datę 28 lutego jako dzień premiery drugiego zwiastuna. Wpis został już usunięty.

Premiera filmu w USA 7 czerwca tego roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: screen z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV