Xbox Series X - wyciekły zdjęcia prototypu

Na twitterze pojawiły się fotografie, które mają prezentować konsolę Xbox Series X, która zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku.

Na twitterze pojawiły się fotografie, które mają prezentować konsolę Xbox Series X, która zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski
Tagi:  Series X 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Karuzela przecieków na temat konsol nowej generacji zaczyna się rozkręcać. Twitterowicz @Doug_DragoX postanowił udostępnić na swoim profilu dwie fotografie przedstawiające Xboxa Series X. Na zdjęciach rzekomo uwieczniono jeden z prototypów nieprzeznaczony do sprzedaży i jeśli przyjrzymy się tylnej ściance obudowy, zobaczymy nie tylko etykietę produktu, lecz także podzespoły ukryte za płytką wentylacyjną. Pozwala to przypuszczać, że mamy tu do czynienia z prawdziwym urządzeniem, a nie mistyfikacją.

Przemawia za tym jeszcze jeden argument - jeden z komentatorów poinformował, że udało mu się zarejestrować na stronie Microsoftu numer seryjny urządzenia umieszczony na etykiecie prototypu. Witryna opisała go jako nieznane urządzenie o nieznanej konfiguracji.

Zdjęcia pozwalają przyjrzeć się temu, co może zaoferować konsola pod kątem złącz. Z tyłu znajdziemy dwa porty USB-A, Ethernet, HDMI, optyczne złącze audio oraz gniazdo ładowania. Jest tu także nietypowy, podłużny port, który według Brada Samsa z portalu Thurrott ma być portem diagnostycznym, który nie znajdzie się w finalnej wersji urządzenia. Warto bowiem pamiętać, że nawet jeśli zdjęcia nie są mistyfikacją, to przedstawiają tylko prototyp kolejnego Xboxa. Finalna wersja może różnić się od zaprezentowanego tu modelu.

O tym, jak będzie wyglądać konsumencka wersja konsoli Xbox Series X dowiemy się za kilka miesięcy. Microsoft wypuści ją na rynek pod koniec 2020 roku.

Źródło: Engadget / Zdjęcie: Microsoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV