Xbox Series X obecny na E3. Microsoft zapowiada przełomowy rok

Microsoft, w przeciwieństwie do Sony, pojawi się na E3 2020 i zapowiada, że będzie to ważny rok dla marki Xbox.

Microsoft, w przeciwieństwie do Sony, pojawi się na E3 2020 i zapowiada, że będzie to ważny rok dla marki Xbox.

Michał Czubak
Michał Czubak

Microsoft reaguje na niedawną decyzję kierownictwa Sony, które zdecydowało się po raz kolejny odpuścić targi E3 odbywające się w Los Angeles. Amerykańska firma postanowiła wykorzystać tę okazję i nie tylko zapowiedziała swoją obecność na tej imprezie, ale też poinformowała, że obecny rok będzie przełomowy dla całego zespołu odpowiedzialnego za markę Xbox. 

Gracze oczekują więc, ze poza informacjami o samej konsoli, Microsoft ujawni też coś na temat produkcji, które trafią na tę platformę w nadchodzącej przyszłości. Być może to własnie w Los Angeles rozwiane zostaną plotki, z których wynika, że nowy Xbox na premierę nie otrzyma żadnej gry na wyłączność. 

Nasz zespół ciężko pracuje nad E3, nie możemy się doczekać, by podzielić się ze wszystkimi, którzy uwielbiają grać, tym, co czeka przed nami. Naszą sztukę konsekwentnie napędza połączenie kreatywności i technologicznego postępu. 2020 jest przełomowym rokiem w podróży zespołu Xbox - Phil Spencer, szef Xboxa napisał na Twitterze.

Nowy Xbox zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku. Wiemy, że na platformie tej pojawia się m.in. Halo Infinite i Hellblade II: Senua's Saga

Źródło: twitter.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV