„Zabójcza broń” – będzie serial

Stacja FOX daje zielone światło na rozpoczęcie produkcji pilotowego odcinka serialu, będącego telewizyjną adaptacją filmu "Zabójcza broń"!

Stacja FOX daje zielone światło na rozpoczęcie produkcji pilotowego odcinka serialu, będącego telewizyjną adaptacją filmu "Zabójcza broń"!

Serialowa "Zabójcza broń" ("Lethal Wapon") to kolejna próba studia Warner Bros TV, polegająca na stworzeniu serialu będącego adaptacją filmowego hitu o dwóch średnio pasujących do siebie policjantach. Przed rokiem taką próbę podjęto z serią "Godziny szczytu".

Telewizyjna "Zabjcza broń" będzie godzinnym serialem dramatycznym opartym na filmie z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych. Projekt tworzony jest dla stacji FOX, która zamówiła pilotowy odcinek. Jego twórcą jest Matt Miller, znany z prac nad serialem "Chuck" oraz "Forever".

Czytaj także: Czy Daniel Craig ponownie wcieli się w Jamesa Bonda?

"Zabójcza broń" szykowana dla stacji FOX ma być bezpośrednią adaptacją. W serialu zobaczymy głównych bohaterów - Rogera Murtaugha i Martina Riggsa. Kto ich zagra? Tego nie wiemy. Castingi ruszają niebawem. Fabuła opowiadać ma o policjancie z Teksasu i jednocześnie byłym komandosie SEAL - Martinie Riggsie, który przeprowadza się do Los Angeles, gdzie chce rozpocząć nowe życie po śmierci żony i dziecka. Jako partner przydzielony zostaje mu detektyw LAPD - Roger Murtaugh, który niedawno miał poważny atak serca, a teraz powraca do pracy i musi unikać stresu w swoim życiu.

Źródło: Deadline / Fot. WB

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV