„Zabójcza broń” – będzie serial

Stacja FOX daje zielone światło na rozpoczęcie produkcji pilotowego odcinka serialu, będącego telewizyjną adaptacją filmu "Zabójcza broń"!

Stacja FOX daje zielone światło na rozpoczęcie produkcji pilotowego odcinka serialu, będącego telewizyjną adaptacją filmu "Zabójcza broń"!

Serialowa "Zabójcza broń" ("Lethal Wapon") to kolejna próba studia Warner Bros TV, polegająca na stworzeniu serialu będącego adaptacją filmowego hitu o dwóch średnio pasujących do siebie policjantach. Przed rokiem taką próbę podjęto z serią "Godziny szczytu".

Telewizyjna "Zabjcza broń" będzie godzinnym serialem dramatycznym opartym na filmie z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych. Projekt tworzony jest dla stacji FOX, która zamówiła pilotowy odcinek. Jego twórcą jest Matt Miller, znany z prac nad serialem "Chuck" oraz "Forever".

Czytaj także: Czy Daniel Craig ponownie wcieli się w Jamesa Bonda?

"Zabójcza broń" szykowana dla stacji FOX ma być bezpośrednią adaptacją. W serialu zobaczymy głównych bohaterów - Rogera Murtaugha i Martina Riggsa. Kto ich zagra? Tego nie wiemy. Castingi ruszają niebawem. Fabuła opowiadać ma o policjancie z Teksasu i jednocześnie byłym komandosie SEAL - Martinie Riggsie, który przeprowadza się do Los Angeles, gdzie chce rozpocząć nowe życie po śmierci żony i dziecka. Jako partner przydzielony zostaje mu detektyw LAPD - Roger Murtaugh, który niedawno miał poważny atak serca, a teraz powraca do pracy i musi unikać stresu w swoim życiu.

Źródło: Deadline / Fot. WB

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV