Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

„Zabójcza broń” – będzie serial

Stacja FOX daje zielone światło na rozpoczęcie produkcji pilotowego odcinka serialu, będącego telewizyjną adaptacją filmu "Zabójcza broń"!

Serialowa „Zabójcza broń” („Lethal Wapon”) to kolejna próba studia Warner Bros TV, polegająca na stworzeniu serialu będącego adaptacją filmowego hitu o dwóch średnio pasujących do siebie policjantach. Przed rokiem taką próbę podjęto z serią „Godziny szczytu”.

Telewizyjna „Zabjcza broń” będzie godzinnym serialem dramatycznym opartym na filmie z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych. Projekt tworzony jest dla stacji FOX, która zamówiła pilotowy odcinek. Jego twórcą jest Matt Miller, znany z prac nad serialem „Chuck” oraz „Forever„.

Czytaj także: Czy Daniel Craig ponownie wcieli się w Jamesa Bonda?

„Zabójcza broń” szykowana dla stacji FOX ma być bezpośrednią adaptacją. W serialu zobaczymy głównych bohaterów – Rogera Murtaugha i Martina Riggsa. Kto ich zagra? Tego nie wiemy. Castingi ruszają niebawem. Fabuła opowiadać ma o policjancie z Teksasu i jednocześnie byłym komandosie SEAL – Martinie Riggsie, który przeprowadza się do Los Angeles, gdzie chce rozpocząć nowe życie po śmierci żony i dziecka. Jako partner przydzielony zostaje mu detektyw LAPD – Roger Murtaugh, który niedawno miał poważny atak serca, a teraz powraca do pracy i musi unikać stresu w swoim życiu.

Źródło: Deadline / Fot. WB

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.