Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zack Snyder sugeruje, że filmy DCEU nie miały być powiązane jak MCU

Zack Snyder najwidoczniej potwierdził, że kolejne odsłony DCEU pierwotnie nie miały być ze sobą powiązane tak jak filmy MCU.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że odpowiedzialni za DCEU chcieli w ekspresowym tempie stworzyć wielki ekranowy świat, jak najszybciej nadrabiając to, co w MCU udało się na przestrzeni kilku lat. W ostatnim czasie pojawiają się jednak głosy, że Warner Bros. będzie mocniej akcentować samodzielne historie, a za taki obrót spraw odpowiada zarządzający filmowym oddziałem firmy Walter Hamada. Fani od dawna zastanawiali się nad tym, czy takie podejście leżało u fundamentów całego projektu. Wygląda na to, że potwierdził to Zack Snyder. Na stronie Vero został on zapytany przez internautę o to, czy początkowo filmy DCEU nie miały bardziej przypominać trylogii Mrocznego Rycerza i służyć ekranowemu rozwojowi poszczególnych postaci. Reżyser odpowiedział jedynie krótkim „Tak”.

Snyder wyjawił także, że widoczny w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości kostium Robina nie należał do Jasona Todda, a do Dicka Graysona. Co więcej, reżyser planował wprowadzenie do DCEU innej wersji pomocnika Mrocznego Rycerza, Carrie Kelley, postaci, którą znamy z legendarnego komiksu Powrót Mrocznego Rycerza.

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.