Przeczytaj w weekend

Zamówienia NBC na sezon 2013/14

Stacja NBC rozpoczyna zamówienia nowych seriali na sezon 2013/14. Zobaczcie, jakie produkcje otrzymały zielone światło na rozpoczęcie prac nad pierwszym sezonem.

Stacja NBC rozpoczyna zamówienia nowych seriali na sezon 2013/14. Zobaczcie, jakie produkcje otrzymały zielone światło na rozpoczęcie prac nad pierwszym sezonem.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfrontyNBC 

Zamówienie od NBC otrzymały dwa seriale dramatyczne: Crisis i Believe oraz seriale trzy komediowe:  About a Boy,  Sean Saves the World  "Family Guide".

Powyższe seriale dołączyły do zamówionego jakiś czas temu serialu dramatycznego "Dracula" z Jonathanem Rhys Meyersem w roli głównej oraz do nowej komedii z Michaela J. Foxa. Obie produkcje mają już zamówiony pierwszy sezon.

Warto dodać, że to nie koniec zamówień stacji NBC. Wygląda jednak na to, że kolejne decyzje opublikowane zostaną jutro, a na zamówienie czekają m.in. takie projekty jak "Blacklist", "Night Shift" i "I Am Victor".


Crisis - thriller napakowany emocjami i akcją, umiejscowiony w Waszyngtonie. Produkcja ma skupiać się na agencie Tajnych Służb (Secret Service), który podczas pierwszego dnia swojej pracy znajduje się w samym środku wielkiego, międzynarodowego kryzysu. Dotychczas przestrzegający reguł, tym razem zmuszony zostanie zmienić podejście, by odkryć prawdę.W obsadzie: Lance Gross, Dermon Mulroney, Max Martini, Halston Sage, Gillian Anderson i Rachael Taylor. Twórcą serialu jest Rand Ravich.

Believe - produkcja science-fiction, która opowiadać ma o skomplikowanej relacji pomiędzy dziewczyną (Johnny Sequoyah) posiadającą nadprzyrodzone moce i byłym skazańcem (Jake McLaughlin), który stara się ją chronić przed niebezpiecznymi ludźmi. Scenariusz napisany został przez Alfreda Cuarona i Marka Friedmana. Współtwórcą serialu jest J.J. Abrams.

About a Boy - serial komediowy Jasona Katimsa. Akcja skupia się na relacji pomiędzy kawalerem zachowującym się jak dziecko (David Walton) i chłopakiem, który wprowadza się do sąsiedztwa ze swoją dziwaczną samotną matką. Reżyserem pilotowego odcinka jest Jon Favreau.

Sean Saves the World - serial komediowy, w którym główną rolę zagra Sean Hayes, gwiazda "Will & Grace". Projekt opowiadać ma o Seanie (Hayes) starającym się pogodzić wychowanie 14-letniej córki, która niedawno się do niego wprowadziła, a jednocześnie panować nad wybuchowym szefem w swojej pracy.

"Family Guide" - serial komediowy autorstwa DJ Nasha i Jasona Batemana. Akcja rozgrywa się w latach 80. XX wieku i luźno inspirowana jest życiem Nasha. Jest to opowieść o rodzinie, która w końcu się spotyka, gdy ich rodzice się rozwodzą. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia dorosłego syna i porusza tematykę tego, jak mając 13 lat, mógł wszystko zmienić, ale teraz jak patrzy w przeszłość, nie zrobiłby niczego. W obsadzie: Parker Posey, Harold Perrineau, Eli Baker, Ava Deluca-Verley, JK Simmons.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV