Repertuar kin Nowość Program TV

Zamówienia NBC na sezon 2013/14

Stacja NBC rozpoczyna zamówienia nowych seriali na sezon 2013/14. Zobaczcie, jakie produkcje otrzymały zielone światło na rozpoczęcie prac nad pierwszym sezonem.

Zamówienie od NBC otrzymały dwa seriale dramatyczne: Crisis i Believe oraz seriale trzy komediowe:  About a Boy,  Sean Saves the World  „Family Guide”.

Powyższe seriale dołączyły do zamówionego jakiś czas temu serialu dramatycznego „Dracula” z Jonathanem Rhys Meyersem w roli głównej oraz do nowej komedii z Michaela J. Foxa. Obie produkcje mają już zamówiony pierwszy sezon.

Warto dodać, że to nie koniec zamówień stacji NBC. Wygląda jednak na to, że kolejne decyzje opublikowane zostaną jutro, a na zamówienie czekają m.in. takie projekty jak „Blacklist”, „Night Shift i „I Am Victor”.


Crisis – thriller napakowany emocjami i akcją, umiejscowiony w Waszyngtonie. Produkcja ma skupiać się na agencie Tajnych Służb (Secret Service), który podczas pierwszego dnia swojej pracy znajduje się w samym środku wielkiego, międzynarodowego kryzysu. Dotychczas przestrzegający reguł, tym razem zmuszony zostanie zmienić podejście, by odkryć prawdę.W obsadzie: Lance Gross, Dermon Mulroney, Max Martini, Halston Sage, Gillian Anderson i Rachael Taylor. Twórcą serialu jest Rand Ravich.

Believe – produkcja science-fiction, która opowiadać ma o skomplikowanej relacji pomiędzy dziewczyną (Johnny Sequoyah) posiadającą nadprzyrodzone moce i byłym skazańcem (Jake McLaughlin), który stara się ją chronić przed niebezpiecznymi ludźmi. Scenariusz napisany został przez Alfreda Cuarona i Marka Friedmana. Współtwórcą serialu jest J.J. Abrams.

About a Boy – serial komediowy Jasona Katimsa. Akcja skupia się na relacji pomiędzy kawalerem zachowującym się jak dziecko (David Walton) i chłopakiem, który wprowadza się do sąsiedztwa ze swoją dziwaczną samotną matką. Reżyserem pilotowego odcinka jest Jon Favreau.

Sean Saves the World – serial komediowy, w którym główną rolę zagra Sean Hayes, gwiazda „Will & Grace”. Projekt opowiadać ma o Seanie (Hayes) starającym się pogodzić wychowanie 14-letniej córki, która niedawno się do niego wprowadziła, a jednocześnie panować nad wybuchowym szefem w swojej pracy.

„Family Guide” – serial komediowy autorstwa DJ Nasha i Jasona Batemana. Akcja rozgrywa się w latach 80. XX wieku i luźno inspirowana jest życiem Nasha. Jest to opowieść o rodzinie, która w końcu się spotyka, gdy ich rodzice się rozwodzą. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia dorosłego syna i porusza tematykę tego, jak mając 13 lat, mógł wszystko zmienić, ale teraz jak patrzy w przeszłość, nie zrobiłby niczego. W obsadzie: Parker Posey, Harold Perrineau, Eli Baker, Ava Deluca-Verley, JK Simmons.

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – kim jest Ronin?…

W Avengers: Endgame Hawkeye zaprezentuje się fanom MCU jako Ronin - chcemy Wam przedstawić listę…

Paweł Krzystyniak
-

62 zwiastuny do obejrzenia w ten…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Mroczna Phoenix – Xavier i jego…

Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z filmu Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

Adam Siennica
-

Tomasz Kot rusza na podbój Hollywood.…

Tomasz Kot jest w kręgach zainteresowań Hollywood dzięki ogromnemu sukcesowi artystycznemu filmu Zimna wojna. Agencja…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Titans: sezon 1, odcinek 10 –…

Ostatni odcinek serialu Titans może zaskakiwać - w opowieści w końcu pojawia się złoczyńca, a…

Ocena recenzenta:
7
Michał Kujawiński
-

Hellboy – kiedy zwiastun filmu?

Do tej pory widzieliśmy tylko zdjęcia promujące nowego Hellboya. Czy zwiastun zobaczymy jeszcze w tym…

Co o tym sądzisz?