Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Zapowiedzi Non Stop Comics na luty. Zobaczcie plansze i okładki

W tym miesiącu wydawnictwo Non Stop Comics planuje wydać cztery komiksy. Przeczytajcie o szczegółach i obejrzyjcie materiały graficzne.

W tym miesiącu wydawnictwo Non Stop Comics planuje wydać cztery komiksy. Przeczytajcie o szczegółach i obejrzyjcie materiały graficzne.

Wydawnictwo Non Stop Comics przewidziało na luty cztery komiksowe premiery. W większości będą to kontynuacje znanych już serii. Doczekamy się piątego tomu Paper Girls (27.02), szóstej części obyczajowych Giant Days #1: Królowe dramy (13.02) oraz drugiego tomu klimatycznego komiksu Grass Kings. Tom 1 (27.02).

Jedyną serią, która zadebiutuje w lutym, jest Deadly Glass ze scenariuszem Rick Remender i rysunkami Wesa CraigaPierwszy tom ukaże się w dwóch wersjach okładki: "zwykłej" oraz "filmowej". Premiera została zaplanowana na 13 lutego. Poniżej możecie zapoznać się z opisem albumu:

Jest rok 1987. Marcus Lopez nienawidzi szkoły. Ma beznadziejne oceny. Jego kumple są prześladowani przez popularniejsze dzieciaki. Ciężko się skupić na obowiązkach. Brzmi znajomo? Na szczęście Deadly Class to nie kolejna szkolna obyczajówka. Byle chuligan może się tu okazać dzieckiem mordercy pracującego dla samego Stalina, z kolei nauczyciele to członkowie starożytnego stowarzyszenia skrytobójców. Witajcie w najbrutalniejszej szkole na świecie. To właśnie tu nauki pobierają dzieci władców przestępczego świata. Morderstwo to sztuka, zabijanie to rzemiosło, a nóż w plecach to w tych okolicznościach niekoniecznie metafora.

A tak prezentują się okładki i przykładowe plansze z lutowych zapowiedzi Non Stop Comics:

Źródło: fot. Non Stop Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV