Przeczytaj w weekend

Zapowiedzi Non Stop Comics na maj 2019 r. Obejrzyjcie plansze

Non Stop Comics zapowiedziało na maj pięć nowości - cztery kontynuacje oraz jeden premierowy album. Obejrzyjcie okładki i plansze.

Non Stop Comics zapowiedziało na maj pięć nowości - cztery kontynuacje oraz jeden premierowy album. Obejrzyjcie okładki i plansze.

Wydawnictwo Non Stop Comics zapowiedziało na maj kontynuacje aż czterech serii. Będzie to drugi album zekranizowanej serii Deadly Class, młodzieżowej fantasy w nordyckich klimatach pt. Vei, kolejną część klimatycznych Grass Kings o buntownikach z amerykańskiego quasipaństewka oraz druga odsłona postapokaliptycznego Oblivion Song twórcy Żywych trupów. Ponadto w maju ukaże się album Reszta świata.

Poniżej możecie obejrzeć przykładowe plansze z zapowiedzianych komiksów, a także okładki wraz z oficjalnymi opisami:

Źródło: Non Stop Comics / fot. Non Stop Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV