Przeczytaj w weekend

Zaskakujące szczegóły Wonder Woman 1984. Jak wróci Steve Trevor?

W sieci pojawiły się spekulacje na temat fabuły Wonder Woman 1984, które wyjawiają, w jaki sposób do historii powróci Steve Trevor.

W sieci pojawiły się spekulacje na temat fabuły Wonder Woman 1984, które wyjawiają, w jaki sposób do historii powróci Steve Trevor.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W ostatnim czasie do sieci trafiło kilka spekulacji związanych z filmem Wonder Woman 1984. Według jednej z nich Pedro Pascal miałby zagrać na ekranie Maxwella Lorda - komiksowego biznesmena i naukowca, który w produkcji uchodziłby za złoczyńcę. Do jego postaci nawiązują również najnowsze doniesienia przedstawione przez portal We Got This Covered.

I tak dziennikarze wyjawiają, że Steve Trevor powróci do opowieści o Amazonce właśnie w konsekwencji działań Lorda, który będzie poszukiwał magicznych artefaktów - te miałyby mu pozwolić osiągnąć niemal boską moc. Początkowo w realizacji planu pomoże mu Barbara Ann Minerva (Kristen Wiig), jednak jej relacja z biznesmenem ulegnie pogorszeniu. Ostatecznie kobieta, wystawiona na działanie jednego z artefaktów, zamieni się w antagonistkę znaną jako Cheetah, która będzie chciała zemścić się na dawnym sojuszniku. Lord, obawiając się o własne życie, poprosi o ochronę Dianę, obiecując jej, że w podzięce za pomoc wskrzesi Trevora.

Do tych plotek powinniśmy na razie podchodzić z dystansem, choć wiele amerykańskich portali popkulturowych bierze powyższy opis fabuły za całkiem wiarygodny. Sam film wejdzie na ekrany kin 5 czerwca przyszłego roku.

Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: Warner Bros./Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV