Repertuar kin Nowość Program TV

Zaskakujące szczegóły Wonder Woman 1984. Jak wróci Steve Trevor?

W sieci pojawiły się spekulacje na temat fabuły Wonder Woman 1984, które wyjawiają, w jaki sposób do historii powróci Steve Trevor.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

W ostatnim czasie do sieci trafiło kilka spekulacji związanych z filmem Wonder Woman 1984. Według jednej z nich Pedro Pascal miałby zagrać na ekranie Maxwella Lorda – komiksowego biznesmena i naukowca, który w produkcji uchodziłby za złoczyńcę. Do jego postaci nawiązują również najnowsze doniesienia przedstawione przez portal We Got This Covered.

I tak dziennikarze wyjawiają, że Steve Trevor powróci do opowieści o Amazonce właśnie w konsekwencji działań Lorda, który będzie poszukiwał magicznych artefaktów – te miałyby mu pozwolić osiągnąć niemal boską moc. Początkowo w realizacji planu pomoże mu Barbara Ann Minerva (Kristen Wiig), jednak jej relacja z biznesmenem ulegnie pogorszeniu. Ostatecznie kobieta, wystawiona na działanie jednego z artefaktów, zamieni się w antagonistkę znaną jako Cheetah, która będzie chciała zemścić się na dawnym sojuszniku. Lord, obawiając się o własne życie, poprosi o ochronę Dianę, obiecując jej, że w podzięce za pomoc wskrzesi Trevora.

-
spoilery
-

Do tych plotek powinniśmy na razie podchodzić z dystansem, choć wiele amerykańskich portali popkulturowych bierze powyższy opis fabuły za całkiem wiarygodny. Sam film wejdzie na ekrany kin 5 czerwca przyszłego roku.

Źródło: We Got This Covered / zdjęcie główne: Warner Bros./Screen Rant

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.