Przeczytaj w weekend

Zwiastun i data premiery serialowej wersji „Od zmierzchu do świtu”

Ogłoszono datę premiery i opublikowano zwiastun serialu Roberta Rodrigueza From Dusk Till Dawn: The Series.

Ogłoszono datę premiery i opublikowano zwiastun serialu Roberta Rodrigueza From Dusk Till Dawn: The Series.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  wideo 

Robert Rodriguez w wywiadzie opowiada, że serial opowiada na nowo historię z filmu, ale ją znacznie rozbudowuje. Pokażą w serialu wiele ciekawych elementów, które w kinowej produkcji zostały zaledwie wspomniane. Obiecuje jednak, że fani filmu pozytywnie zaskoczą się jego serialową wersją. Rozbudowa ma być jednocześnie budulcem pod fabułę ewentualnego kolejnego sezonu.

Zaznacza jednak, że sequele filmu tworzone na rynek DVD to oddzielne historie nie związane z pierwszą częścią oraz serialem. Zdradza, że od 7. odcinka widz znający film dostanie coś kompletnie nowego.

[info] Akcja serialu skupia się na bandycie imieniem Seth Gecko (Cotrona) i jego brutalnym, nieprzewidywalnym bracie, Richiem Gecko (Holtz), którzy są poszukiwani przez FBI oraz strażników teksasu po napadzie na bank, podczas którego zginęło kilka osób. Podczas ucieczki do Meksyku, Seth i Richie napotykają byłego pastora Jacoba Fullera i jego rodzinę, i biorą ich na zakładników. Wykorzystują ich rodzinny samochód do przekroczenia granicy z Meksykiem. Wszystko się psuje, gdy docierają do klubu ze striptizem pełnym wampirów, gdzie muszą walczyć o przeżycie. Serial ma być zgodny z tonem filmu i ma rozbudować jego koncept oraz mitologię wampirów. [/info]

W obsadzie są już Adrienne Palicki, Jesse Garcia, Don Johnson, Robert Patrick, Madison Davenport, Brandon Soo Hoo i Eiza González.  Sezon ma mieć 10 odcinków. Robert Rodriguez jest reżyserem, scenarzystą i producentem.

Premiera na jego stacji kablowej El Rey Network zaplanowana jest na 11 marca 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV