

Zootopia to animacja Disneya z 2016 roku, która zdobyła statuetkę Oscara w kategorii Najlepszy film animowany. Główną bohaterką jest Judy Hops - królik-policjantka, która musi połączyć siły ze szczwanym lisem Nickiem Bajerem, by rozwiązać wielką kryminalną zagadkę.
Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, Disney planuje stworzenie kontynuacji filmu - w dodatku nie jednej, a dwóch. Źródłem tych pogłosek jest Tommy 'Tiny' Lister, aktor, który użyczał głosu Feńkowi, kumplowi Nicka Bajera. Jego słowa zostały przytoczone na portalu Blog Mickey. Jak wspominał aktor:
Przypomnijmy, że dopóki informacje nie zostaną potwierdzone przez Disneya, powinniśmy traktować je jako plotki. Na tę chwilę nie ma żadnych szczegółów dotyczących ewentualnych sequeli.
Chcielibyście zobaczyć nowe filmy z serii Zwierzogród? Dajcie znać w komentarzach.
Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe


