Avengers: Endgame - przed seansem zrób powtórkę serii MCU na VoD

Avengers: Endgame już dziś będą mogli zobaczyć pierwsi szczęśliwcy. Do premiery zostało jeszcze jednak trochę czasu. Gdzie na VoD można zobaczyć pozostałe filmy MCU?

Avengers: Endgame już dziś będą mogli zobaczyć pierwsi szczęśliwcy. Do premiery zostało jeszcze jednak trochę czasu. Gdzie na VoD można zobaczyć pozostałe filmy MCU?

Avengers: Koniec gry jest podsumowaniem 11 lat trwania Kinowego Uniwersum Marvela. Dla wielu fanów jest to wielkie wydarzenie, które będzie zwieńczeniem ponad dekady ich kinowej przygody z bohaterami MCU.

Kinowe Uniwersum Marvela liczy 21 filmów, zatem jest to pokaźna liczba różnych historii, które na przestrzeni lat mogły nieco wylecieć z pamięci widzów. Reżyserzy widowiska, Bracia Russo zdradzili, które filmy najlepiej zobaczyć przed wybraniem się na Koniec gry. Według nich kluczowe będą wszystkie części Avengers oraz Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Wiele z tych produkcji są dostępne legalnie przy pomocy platform VoD. Zobaczcie, gdzie możecie zobaczyć dane produkcje. Przypominamy, że sprawdzić możecie to także samodzielnie dzięki naszej porównywarce VoD.

Iron Man

Film, który zapoczątkował ogromne Kinowe Uniwersum Marvela. Tony Stark przechodzi tutaj trudną drogę do stania się jednym z pierwszych bohaterów.

Platforma: Chili

Hulk

Nie wszyscy pamiętają, ale ten film także należy do MCU. Widać, że jeszcze nie wszystko funkcjonowało tak dobrze jak dziś i świadczy o tym m.in. zmiana aktora odgrywającego rolę Bruce'a Bannera. Nikt jednak chyba dziś nie tęskni już za Edwardem Nortonem.

Platforma: Chili

Iron Man 2

Kontynuacja przygód Tony'ego Starka, który przyznał się do bycia Iron Manem. Odkrycie swojej tożsamości było przełomowe dla kina superbohaterskiego i kontynuowane jest to w tej produkcji.

Platforma: Chili

Thor

Pierwsza produkcja z Thorem w roli głównej, która w 2011 roku była niezwykle intrygująca. Wielu fanów zastanawiało się, jak uda się pokazać boskiego bohatera w realiach filmu aktorskiego. Nie wszystko się udało, ale sentyment do tej produkcji pozostaje.

Platforma: HBO GO

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie

Film ten zyskuje z czasem i jeśli kiedyś uznaliście, że to nie jest nawet solidny poziom Marvela, to warto dać tej produkcji jeszcze jedną szansę.

Platforma: Chili

Avengers

Tutaj po raz pierwszy zebrano wszystkich najsilniejszych herosów Marvela. Było to historyczne w kinie superbohaterskim wydarzenie, które warto nadrobić przed Endgame.

Platforma: Player+

Iron Man 3

Początek drugiej fazy MCU, gdzie Tony Stark będzie musiał zrozumieć, że nie tylko zbroja czyni z niego superbohatera.

Platforma: Chili

Thor: Mroczny świat

To miało być zupełnie nowe otwarcie dla Thora, którego pierwszy film nie spełnił wszystkich oczekiwań. Niestety, jest to zdecydowanie jeden ze słabszych filmów MCU i to pomimo świetnych aktorów z Hemsworthem i Hiddelstonem na czele.

Platforma: HBO GO

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

Później jednak pojawił się jeden z najlepszych filmów MCU. Nieco poważniejszy ton i zabawa w kino szpiegowskie i polityczne. To tutaj po raz pierwszy zadebiutowali w Marvelu Bracia Russo, którzy odpowiedzialni są za Endgame.

Platforma: Chili

Strażnicy Galaktyki

Świetna passa była kontynuowana, tym razem za sprawą nowego filmu Jamesa Gunna. Zupełnie nowa ekipa, świeżość i specyficzny humor. Fani pokochali ten film.

Platforma: Chili

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: Zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV