Daredevil przybędzie na odsiecz? Marvel’s Spider-Man – lista sojuszników herosa

Przyglądamy się postaciom, które mogą pojawić się w nadchodzącej grze od studia Insomniac Games by wesprzeć głównego bohatera w walce z przestępczością.

Przyglądamy się postaciom, które mogą pojawić się w nadchodzącej grze od studia Insomniac Games by wesprzeć głównego bohatera w walce z przestępczością.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Gra Marvel’s Spider-Man zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca. Za stworzenie tej produkcji odpowiadać będzie studio Insomniac Games, autorzy m.in. serii Ratchet i Clank i Sunset Overdrive.

Twórcy chętnie dzielili się materiałami ze swojej nadchodzącej produkcji, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że pojawi się tu nie tylko sporo złoczyńców, ale i postaci, które będą wspierać głównego bohatera. Obecność części z nich jest już potwierdzona, inni pełnić będą jedynie rolę easter-eggów. Pojawienie się pewnych miejsc i obiektów sugeruje jednak, że gra będzie częścią większego, spójnego uniwersum.

Gra Marvel’s Spider-Man trafi na rynek 7 września. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4. To produkcja z otwartym światem, w której wcielimy się w tytułowego superbohatera i przemierzymy wirtualny Nowy Jork, stając w szranki ze złoczyńcami znanymi z kart komiksów.

Źródło: fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV