Dziś wieczorem w telewizji – 05.09.2017

Vin Diesel jako Łowca Czarownic, Anthony Hopkins jako agent CIA czy ciąg dalszy piłkarskich emocji. Sprawdź co dziś wieczorem można obejrzeć w telewizji.

Vin Diesel jako Łowca Czarownic, Anthony Hopkins jako agent CIA czy ciąg dalszy piłkarskich emocji. Sprawdź co dziś wieczorem można obejrzeć w telewizji.

Patrycja Zduńska

Patrycja Zduńska

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

Mentalista - sezon 6, odcinek 3
13 Ulica
20.00

Mentalista to historia Patricka Jane, niezależnego detektywa współpracującego z Kalifornijskim Biurem Śledczym przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Udoskonalił on swoje zdolności obserwacyjne niemal do perfekcji, dzięki czemu pomaga w rozwiązywaniu spraw. Wchodzi w skład zespołu, do którego należą: starsza agentka Teresa Lisbon, agenci Kimball Cho i Wayne Rigsby oraz nowicjuszka, Grace Van Pelt.

Bez litości - odcinek 1
TV Puls
20.00 

Serial skupiający się wokół specjalnego oddziału policji, który rozpracowuje niebezpiecznych kryminalistów, działając pod przykrywką. Dowódcą grupy specjalnej składającej się tylko z najlepszych policjantów jest Elijah Kane (w tej roli Steven Seagal), który zrobi wszystko, aby oczyścić ulice z baronów narkotykowych.

Zobacz także:
Diagnoza - odcinek 1 - 21.30 (TVN)
Agenci T.A.R.C.Z.Y. - sezon 4, odcinki 14,15 - 21.00 (FOX)
Współczesna rodzina - sezon 4, odcinki 6,7,8,9 - 20.05 (FOX Comedy)
Grimm - sezon 3, odcinki 9,10 - 22.00 (AXN)
Przyjaciele - sezon 2, odcinki 23,24 - 20.00 (Comedy Central)

FILMY

Złe towarzystwo
20.00
TVN 7

W Czechach działa rosyjski gang, który zajmuje się handlem bronią nuklearną. Pracownicy CIA prowadzą tajną misję, której celem jest rozbicie organizacji. Niestety, ginie jeden z głównych agentów, Kevin Pope (Chris Rock), którego udział był niezbędny do pomyślnego zakończenia akcji. Aby móc dokończyć zadanie, CIA decyduje, że musi go zastąpić jego brat bliźniak, drobny kombinator, Jake (Chris Rock). Problem jednak w tym, że nie ma on zupełnie pojęcia o pracy w wywiadzie. Doświadczony oficer Gaylord Oakes (Anthony Hopkins) ma zaledwie dziewięć dni na wyszkolenie chłopaka. Musi zapoznać go ze sprawą oraz nauczyć, jak ma się zachowywać, aby nie zostać zdemaskowanym przez przestępców.

Łowca czarownic
20.55
Canal+

Okrutna wojna ludzi i czarownic. Nie zawiodą się wielbiciele takich tytułów, jak "Victor Frankenstein", "Więzień labiryntu: Próby ognia" czy "Siódmy syn". Na ekranie m.in. Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood i Michael Caine.Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej.

Zobacz także:
Uprowadzona - 21.40 - Polsat
Rodzina do wynajęcia - 20.10 - Ale Kino+
Cast away: poza światem - 20.00 - Paramount Channel
Julieta - 23.30 - Canal+ Family

ROZRYWKA / DOKUMENT

Ostatni korespondent
22.50
TVP Historia 

Sylwetka Juliena Bryan'a, amerykańskiego dziennikarza, który 4 września 1939 roku przybył do Warszawy, aby dokumentować bohaterstwo warszawiaków w oblężonej stolicy.

Komiks - Superbohater PRL - odcinki 9, 10
21.40
Canal+ Discovery 

Dokumentaliści spoglądają na czasy PRL oczami twórców komiksów oraz ich postaci. Każdy z odcinków to osobna opowieść - nie tylko osobiste losy autorów, ale także odmienne spojrzenie na ówczesną rzeczywistość oraz wspomnienia, które często mogą zaskakiwać widzów. Bohaterami serii są między innymi Papcio Chmiel, Szarota Pawel, Janusz Christa, Tadeusz Baranowski, Grzegorz Rosiński i Bogusław Polch.

SPORT

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata
Włochy - Izrael
20.35
Polsat Sport Extra

Włosi po porażce z Hiszpanią (3:0) niemal na pewno zaprzepaścili swoje szanse na pierwsze miejsce w grupie. Izrael także przegrał swój poprzedni mecz z Macedonią. W pierwszym spotkaniu drużyna Italii bez problemu ograła Izraelczyków 3:1, czy będzie tak i tym razem?

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata
Irlandia - Serbia
20.35
Polsat Sport

Walka o pierwsze miejsce w grupie D. Serbowie przed meczem są w lepszej sytuacji, gdyż mają o dwa punkty więcej niż ich rywale z zielonej wyspy. Irlandia w poprzednim meczu zremisowała z Gruzją. Spotkania z Serbami będzie zatem okazją do rehabilitacji drużyny w oczach kibiców. W pierwszym meczu w Belgradzie padł remis 2:2.

Źródło: fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Mayim Bialik

Mayim Bialik

ur. 1975, kończy 44 lat

Jennifer Connelly

Jennifer Connelly

ur. 1970, kończy 49 lat

Piotr Witkowski

Piotr Witkowski

ur. 1988, kończy 31 lat

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

ur. 1978, kończy 41 lat

Bill Nighy

Bill Nighy

ur. 1949, kończy 70 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV