[E3] Top 10 wyczekiwanych przez redakcję gier – Aleksander Mazanek

Tydzień temu zakończyły się targi E3. Pokazy były karuzelą emocji. Niektóre tytuły wzbudzały okrzyk zachwytu, inne ziewnięcie. Oto moja lista 10 gier, na które czekam najbardziej.

Tydzień temu zakończyły się targi E3. Pokazy były karuzelą emocji. Niektóre tytuły wzbudzały okrzyk zachwytu, inne ziewnięcie. Oto moja lista 10 gier, na które czekam najbardziej.

Aleksander Mazanek

Aleksander Mazanek

Tagi:  gry 

Wysyp tytułów, jaki towarzyszył w tym roku targom w Los Angeles, był naprawdę duży. Ogłoszono przeszło 60 gier, z których prawie każda była na swój sposób wyjątkowa. Dla mnie zebranie 10 tytułów było sprawą dość prostą, choć wolałbym, żeby na tej liście znalazły się nowe materiały z The Last of Us: Part II.

10. A Way Out

Interesująca fabuła, ciekawie napisane postacie i lekko przerysowana grafika, czego chcieć więcej? Dobrej mechaniki i modelu rozgrywki.  A way out zdaje się oferować wszystko powyższe i dodatkowo polewa to sosem kooperacji. I to bez możliwości matchmakingu. Z jednej strony decyzja może wydać się nieco kontrowersyjna, z drugiej to ciekawe podejście.

9. Anthem

Nowa gra studia BioWare wyglądająca jak połączenie Destiny z Iron Manem. Znów mamy co-op (i tryb dla pojedynczego gracza), tym razem  świecie pełnym egzoszkieletów, a wszystko to w naprawdę pięknej oprawie graficznej. Nadzieją napawa również fakt, że przy scenariuszu pracowali ludzie odpowiedzialni za pierwsze dwie odsłony Mass Effect.

8. Śródziemie: Cień Wojny

Cień Mordoru był grą doskonałą. Dużo akcji, świetna fabuła, mechanika wprost z serii Arkham i Assassin's Creed, a wszystko to w świetnym świecie Władcy Pierścieni. Teraz otrzymujemy to znowu, ale większe, lepsze i bardziej wciągające.

7. God of War

Co tu dużo pisać. Kultowy zabójca bogów, Kratos, powraca. Tym razem losy jego i jego syna sprzęgną się ze światem bogów nordyckich. Jednak jak zapewniają twórcy, dzieje się to na długo zanim pojawili się wikingowie.

6. Metro: Exodus

I kolejny powrót marki, tym razem z podziemi na powierzchnię. Nowa odsłona serii Metro nie jest jej bezpośrednią kontynuacją dziejów Artioma, a jedynie grą dziejącą się w tym samym, zniszczonym przez nuklearną apokalipsę, uniwersum.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV