LEGO Marvel Avengers - przegląd oferty związanej z filmami o superbohaterach

Do sklepów trafiły nowe zestawy klocków LEGO związanych z filmami Marvela na czele z dwoma najważniejszymi: Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry.

Do sklepów trafiły nowe zestawy klocków LEGO związanych z filmami Marvela na czele z dwoma najważniejszymi: Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry.

LEGO Marvel Avengers to zestawy klocków związanych z superprodukcjami z Kinowego Uniwersum Marvela. W sprzedaży są dostępne nie lada propozycja dla fanów dwóch najważniejszych filmów tej serii: Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry.

Wszystkie to wielka gratka dla fanów MCU i superbohaterów bo każdy doskonale oddaje klimat filmów oraz wydaje się świetną zabawą (lub eksponatem kolekcjonerskim) dla fana w każdym wieku. W końcu LEGO jest dla wszystkich.

Zobaczcie przegląd oferty LEGO:

  • LEGO® Marvel Avengers Kapitan Ameryka: atak Outriderów (76123) - pędź do walki z Outriderami na niezwykłym motocyklu Kapitana Ameryki. Motocykl ma siedzenie dla minifigurki, dwa miotacze tarczy Kapitana Ameryki, dwa odczepiane, niestrzelające blastery, miejsca do przyczepienia minifigurek oraz składany stojak. Zestaw zawiera cztery postacie ze świata Marvela, za pomocą których można odgrywać emocjonujące sceny z filmów Avengers Marvela. Jedną z nich jest minifigurka Kapitana Ameryki z nowym hełmem oraz nadrukiem kombinezonu grupy Avengers

  • LEGO® Marvel Avengers Pogromca War Machine (76124) - Ten model ma otwierany kokpit z miejscem dla minifigurki, szybkostrzelne działko na sześć klocków, dwa odczepiane miotacze klocków, dwie wystrzeliwane rakiety, chwytliwe ręce i otwierany schowek na dodatkową amunicję. W tym imponującym zestawie znajdują się też cztery minifigurki, za pomocą których można odgrywać emocjonujące sceny z filmów Avengers Marvela. Są wśród nich minifigurki War Machine i Ant-Mana z nowymi nadrukami kombinezonów grupy Avengers.

  • LEGO® Marvel Avengers Zbroje Iron Mana (76125) - W zestawie znajdziesz modułowe laboratorium, które można zbudować na wiele różnych sposobów, dzięki czemu zabawa nigdy się nie kończy. W laboratorium znajduje się podest z dwoma ruchomymi, mechanicznymi ramionami, za pomocą których Tony Stark zakłada zbroje Iron Mana. Jest tu również biurko, kuchnia, schowek na broń, schowek na narzędzia, moduły do przechowywania zbroi Iron Mana, antena radaru i nie tylko. Ten wielofunkcyjny zestaw konstrukcyjny z Iron Manem zawiera też ruchomą zbroję Igor z kokpitem dla minifigurki, ruchomego robota i sześć minifigurek, w tym zbroje Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41 oraz Iron Man MK 50, a także twarz i włosy Tony'ego Starka, które można założyć wybranej minifigurce Iron Mana.

  • LEGO® Marvel Avengers Wspaniały Quinjet Avengersów (76126) - Wspaniały Quinjet Avengersów to świetny odrzutowiec, który ma otwierany kokpit z miejscem dla minifigurki, miotacze klocków, ruchome skrzydła, obracające się śmigła, otwieraną kabinę dla pasażerów oraz otwierany tylny luk, w którym znajduje się składane szybkostrzelne działko na sześć klocków oraz motocykl strzelający klockami. Zestaw zawiera sześć minifigurek z bronią, za pomocą których można odgrywać emocjonujące sceny z filmów Avengers Marvela. Są wśród nich Czarna Wdowa, Hawkeye, Rocket i Thor z nowymi nadrukami kombinezonów grupy Avengers.

  • LEGO® Marvel Avengers Bitwa w kwaterze Avengersów (76131) - Siedziba drużyny Avengers to piętrowy budynek z salą konferencyjną, w której znajduje się stół z tajnym schowkiem na broń i otwierany „laserowy” sejf. Jest tu również lądowisko dla helikoptera, garaż, sprężynowe działko i dwa miotacze klocków na dachu oraz obracany i przechylany radar. Ten zestaw zawiera zbudowany z klocków helikopter z ruchomymi, obracającymi się śmigłami i szybkostrzelnym działkiem na sześć klocków oraz terenówkę z obrotową wieżyczką, na której zamontowane są dwa miotacze klocków. Emocjonujące sceny z filmów Avengers Marvela można odegrać za pomocą czterech minifigurek, mikrofigurki Ant-Mana oraz ruchomych dużych figurek Hulka i Thanosa.

Źródło: LEGO / zdjęcie główne: LEGO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV