Repertuar kin Nowość Program TV

Little Nightmares – fragment rozgrywki i wrażenia

Zbliża się kolejna premiera tego miesiąca, tym razem jest to gra Little Nightmares. Odwiedziliśmy siedzibę firmy Cenega, by zapoznać się z tym tytułem.

Gra Little Nightmares to platformówka. Daleko jej jednak do kolorowego Raymana, natomiast nieuchronnie nasuwa mi się skojarzenie z Heart of Darkness czy też Limbo. To mroczny, psychodeliczny horror, który nie raz i nie dwa zostawi Was w poczuciu bezsilności.

Fabuła skupia się na historii Six, małej dziewczynki uwięzionej w Paszczy – tajemniczym podwodnym resorcie dla najbogatszych. To miejsce pełne fizycznie i mentalnie wypaczonych ludzi oraz innych stworów, których nie dane mi było na pokazie zobaczyć. Naszej bohaterce w wydostaniu się z tego koszmarnego miejsca pomaga zapalniczka oraz przeróżne przedmioty, służące choćby do wciskania zbyt wysoko umieszczonych guzików, czy też odwracania uwagi przeciwników, bo o otwartej walce z nimi nie ma w ogóle mowy.

Sami zobaczcie na materiale poniżej, jak wygląda fragment wędrówki Six przez zakamarki Paszczy.

Jak widzicie, graficznie może nie ma szału, ale jest miła dla oka i klimatyczna. Udźwiękowienie nie pozostawia wiele do życzenia, zresztą odgłosy otoczenia, jak i muzyka grają w tej produkcji ważną rolę i robią to dobrze.

Powiem wprost, Little Nightmares to przyjemna, niszowa gra, która ma szansę zaistnieć na dłużej w naszej pamięci. Trzymam kciuki, żeby udało jej się wcisnąć pomiędzy wszechobecne produkcje AAA i znaleźć sobie wiernych fanów.

Źródło: fot. Cenega
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]