Przeczytaj w weekend

Przygnębiający mroczny zwiastun premierowy Little Nightmares

Little Nightmares jest zbyt piękne, żeby być grą, która straszy, prawda? Niech Was to nie zwiedzie. Zwiastun premierowy zdradza tylko ułamek całości.

Little Nightmares jest zbyt piękne, żeby być grą, która straszy, prawda? Niech Was to nie zwiedzie. Zwiastun premierowy zdradza tylko ułamek całości.

Już jutro gracze będą mieli okazję wcielić się w Szóstkę, małą dziewczynkę w żółtym przeciwdeszczowym prochowcu, która stara się wydostać z tajemniczej Paszczy. Z okazji zbliżającej się premiery gry Little Nightmares wydawca opublikował mocno klimatyczny, ale też przygnębiający zwiastun premierowy.

Czytaj także: Call of Duty: WWII. Zobaczcie pierwszy zwiastun i najważniejsze informacje

Grę będzie można nabyć w cyfrowej wersji lub na nośniku fizycznym. Dostępna będzie także edycja kolekcjonerska.

Źródło: youtube.com / fot. Bandai Namco

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV