Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

Najlepsze filmy i seriale Ashtona Kutchera. Sprawdźcie nasze propozycje

Znany amerykański aktor telewizyjny i filmowy obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji wspominamy jego najlepsze role w produkcjach na małych jak i wielkich ekranach.

Ashton Kutcher rozpoczął swoją aktorską karierę już wieku 20 lat i już na samym jej początku zaimponował światu filmowemu swoją rolą Michaela Kelso w serialu Różowe lata siedemdziesiąte. Udział w odcinkowej komedii stał się dla niego furtką do dalszego rozwoju w świecie filmowym i z biegiem lat na jego konto zaczęły spływać kolejne rozmaite role. Dziś kojarzymy go przede wszystkim z produkcji romantycznych, jednak aktor ma w swoim dorobku także filmy biograficzne oraz poruszające dramaty. Z okazji okrągłych 40. urodzin Kutchera, które przypadają właśnie dzisiaj, zaproponuję Wam 10 najlepszych moim zdaniem produkcji z jego udziałem.

10 W obliczu przeznaczenia

6,3
2009
W obliczu przeznaczenia

W obliczu przeznaczenia

O filmie

Annie, siostra bliźniaczka Waltera Blounta (Ashton Kutcher), zostaje zgwałcona i brutalnie zamordowana. Kobieta osieroca 5-letnią córeczkę Beth (Alisa Skovbye), którą… Czytaj więcej

To film o uczuciach, który zamiast wywołać gromki śmiech, sprowokuje raczej do refleksji. Główni bohaterowie to jednostki zmagające się z traumami z przeszłości, w związku z czym możemy mówić tu o dużym ładunku emocjonalnym. Raczej nie znajdziecie tu brawurowej akcji – W obliczu przeznaczenia to produkcja nostalgiczna, idealna na wieczór do przemyśleń. Michelle Pfeiffer i Ashton Kutcher znakomicie sprawdzają się w swoich rolach i od początku są dla widza wiarygodni. Jeśli zastanawiacie się, jak aktor radzi sobie poza komediami, sprawdźcie w wolnym czasie i ten tytuł.

9 Zgadnij kto

5,9
2005
Zgadnij kto

Zgadnij kto

O filmie

Czarnoskóra Theresa przyprowadza do domu swojego narzeczonego, Simona Greena, by poznać go z rodzicami. Ku zaskoczeniu czarnoskórych rodziców okazuje się,… Czytaj więcej

Zabawna komedia, która z dystansem mówi o uprzedzeniach rasowych. Produkcję często porównuje się do wielokrotnie nagradzanego Zgadnij, kto przyjdzie na obiad z 1967 roku, jednak tak naprawdę można traktować je zupełnie niezależnie – film z 2005 roku ma pełnić przede wszystkim funkcję rozrywkową i rzeczywiście wychodzi z tego obronną ręką. Zagubiony Simon w wykonaniu Kutchera budzi sympatię i wesołość – za swoją rolę aktora wyróżniono w konkursie Teen Choice, gdzie otrzymał aż 7 nominacji w przeróżnych kategoriach. Na ekranie partneruje mu Zoe Saldana.

8 Dwóch i pół

7,1
2003
Dwóch i pół

Dwóch i pół

O serialu

Charlie Harper prowadzi niczym nieskrępowane życie zamożnego kawalera. Ta idylla kończy się jednak gdy do jego samotni przybywa brat Alan… Czytaj więcej

Najnowsza recenzja redakcji

Dwóch i pół” ("Two and a Half Men") miało zakończyć się po 8. serii. Charlie Sheen zaczął wtedy nieźle… Czytaj więcej

Znany serial, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród fanów, skupiał się początkowo na trójce aktorów: Charliem Sheenie, Jonie Cryerze i Angusie T. Jonesie. Kutcher dołączył do obsady dopiero w 9. sezonie, wprowadzając do fabuły zupełnie nową postać zamożnego Waldena Schmidta. Ekranowy Walden pokonał długą drogę od zdziecinniałego do rzeczywiście odpowiedzialnego bohatera i choć postać nigdy nie miała zastąpić czy udawać tej wykreowanej przez Sheena, Kutcher koniec końców całkiem pozytywnie zapisał się w pamięci fanów.

7 Zupełnie jak miłość

6,6
2005
Zupełnie jak miłość

Zupełnie jak miłość

O filmie

Zupełnie jak miłość to komedia romantyczna o przypadkowym spotkaniu, z którego może wyniknąć miłość na całe życie. Oliver - Ashton… Czytaj więcej

Komediodramat z Ashtonem Kutcherem i Amandą Peet to kolejna już historia o miłości, jednak tym razem tej ludzkiej i prawdziwej, pełnej potknięć i dalekiej od bajki. Relacja głównych bohaterów jest niezwykle ciepła i pełna uczuć, które szybko udzielają się także samemu widzowi. To zwyczajnie miły w odbiorze film – można się tu wzruszyć, uśmiechnąć i przede wszystkim – dużo przemyśleć. Warto wspomnieć, że Kutcher ma tutaj również swój mały moment muzyczny i daje popis umiejętności wokalnych w piosence I’ll Be There For You zespołu Bon Jovi. Za to również zgarnął jedną z bardzo licznych w swoim aktorskim dorobku statuetek Teen Choice.

6 Co się zdarzyło w Las Vegas

6,1
2008
Co się zdarzyło w Las Vegas

Co się zdarzyło w Las Vegas

O filmie

Po najdzikszej nocy życia, dwójka nieznajomych, Jack (Ashton Kutcher) i Joy (Cameron Diaz), budzi się w Las Vegas, by stwierdzić,… Czytaj więcej

W tej zwariowanej komedii, Ashton Kutcher i Cameron Diaz stworzyli wybuchową parę, która od samego początku darzy się znikomym uczuciem, na czym ich ekranowa relacja tylko zyskuje. I o ile za komediami romantycznymi raczej nie przepadam, o tyle ta konkretna rzeczywiście za każdym razem wzbudza we mnie wesołość. Bohaterowie tkwią w tak zwanej love-hate relationship, a ich kolejne konfrontacje przybierają naprawdę szalony obrót. To dobra propozycja na luźny i niezobowiązujący wieczór z drugą połówką bądź w gronie znajomych – dobry humor i świetna gra aktorska głównych bohaterów to mocne punkty tego filmu. Warto wspomnieć, że Kutcher został doceniony za swoją rolę w konkursie Teen Choice.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
spoilery
-

Kapitan Marvel – sceny po napisach…

Kapitan Marvel miała już swoje pierwsze pokazy w Stanach Zjednoczonych. To z nich pochodzą informacje…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcie z filmu.…

Hellboy wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku, a do sieci trafiają kolejne materiały…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]