Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze gry o piłce nożnej. W co warto zagrać?

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej postanowiliśmy rzucić okiem na najciekawsze produkcje, które przedstawiają ten sport.

FIFA 18

Na liście nie mogło zabraknąc przedstawiciela najpopularniejszej piłkarskiej serii na świecie. Każda kolejna jej odsłona to dalsze poprawki, nowości i i uaktualnienia składów. Od niedawna, gra wzbogaciła się również o całkiem ciekawy tryb fabularny  – podróż, w której gracze śledzą karierę młodego zawodnika, Alexa Huntera.

Pro Evolution Soccer 2018

Główny konkurent serii EA Sports na przestrzeni lat wyrobił sobie pewne cechy charakterystyczne, które wyróżniają go na tle FIFY. I chociaż zdecydowanie mniej tu oficjalnych licencji, to rozgrywka z roku na rok przyciąga wielu graczy przed ekrany.

Football Manager 2018

Gry piłkarskie to nie tylko symulatory i zręcznościówki, w których biegamy po boisku, ale też i produkcje pozwalające nam wcielić się w rolę menadżera klubu. Tutaj zdecydowanie wyróżnia się seria Football Manager, obecna zarówno na pecetach, jak i w nieco ograniczonej formie na urządzeniach mobilnych.

FIFA  Street

Miłośnicy szybszej, bardziej zręcznościowej rozgrywki nie mają zbyt dużego wyboru i jedyną sensowną opcją wśród wysokobudżetowych gier pozostaje FIFA Street, której ostatnia odsłona trafiła na rynek w 2012 roku. Gracze mogą rozgrywać tutaj mecze na ulicach i w halach i brać udział chociażby w pojedynkach 1 na 1.

Goal 3 / Kunio-kun no Nekketsu Soccer League

Produkcja ta cieszyła się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na popularnego “Pegasusa”. Była to jednak również po prostu dobra gra o zręcznościowym zacięciu i sporej dawce humoru. Rozgrywka była dynamiczna i pełna nietypowych akcji – wystarczy wspomnieć, że zawodnicy mogli utknąć w błocie lub zostać porażeni przez błyskawice.

Źródło: fot. EA Sports
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.