Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze gry o piłce nożnej. W co warto zagrać?

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej postanowiliśmy rzucić okiem na najciekawsze produkcje, które przedstawiają ten sport.

FIFA 18

Na liście nie mogło zabraknąc przedstawiciela najpopularniejszej piłkarskiej serii na świecie. Każda kolejna jej odsłona to dalsze poprawki, nowości i i uaktualnienia składów. Od niedawna, gra wzbogaciła się również o całkiem ciekawy tryb fabularny  – podróż, w której gracze śledzą karierę młodego zawodnika, Alexa Huntera.

Pro Evolution Soccer 2018

Główny konkurent serii EA Sports na przestrzeni lat wyrobił sobie pewne cechy charakterystyczne, które wyróżniają go na tle FIFY. I chociaż zdecydowanie mniej tu oficjalnych licencji, to rozgrywka z roku na rok przyciąga wielu graczy przed ekrany.

Football Manager 2018

Gry piłkarskie to nie tylko symulatory i zręcznościówki, w których biegamy po boisku, ale też i produkcje pozwalające nam wcielić się w rolę menadżera klubu. Tutaj zdecydowanie wyróżnia się seria Football Manager, obecna zarówno na pecetach, jak i w nieco ograniczonej formie na urządzeniach mobilnych.

FIFA  Street

Miłośnicy szybszej, bardziej zręcznościowej rozgrywki nie mają zbyt dużego wyboru i jedyną sensowną opcją wśród wysokobudżetowych gier pozostaje FIFA Street, której ostatnia odsłona trafiła na rynek w 2012 roku. Gracze mogą rozgrywać tutaj mecze na ulicach i w halach i brać udział chociażby w pojedynkach 1 na 1.

Goal 3 / Kunio-kun no Nekketsu Soccer League

Produkcja ta cieszyła się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na popularnego “Pegasusa”. Była to jednak również po prostu dobra gra o zręcznościowym zacięciu i sporej dawce humoru. Rozgrywka była dynamiczna i pełna nietypowych akcji – wystarczy wspomnieć, że zawodnicy mogli utknąć w błocie lub zostać porażeni przez błyskawice.

Źródło: fot. EA Sports
Strony: 12

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Przed czy po Wojnie bez granic?…

James Gunn potwierdził już, kiedy będzie rozgrywać się akcja filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3.

Piotr Piskozub
spoilery
-

Supergirl: sezon 3, odcinek 23 (finał…

Finał 3. sezonu Supergirl już za nami. Pytanie o to, czy odcinek Battles Lost and…

Ocena recenzenta:
1
Wiktor Fisz
-

Najlepsze genezy superbohaterów w filmach i…

Na ekranach naszych telewizorów króluje właśnie świetny serial Cloak & Dagger, który bardzo skrupulatnie i…

Piotr Piskozub
-

Jazda bez trzymanki. Ant-Man i Osa…

W sieci pojawił się już finałowy zwiastun filmu Ant-Man i Osa. Mamy również okazję zobaczyć…

Norbert Zaskórski
-

Spider-Man: Homecoming 2 – Pajączek dostanie…

Projektantka kostiumów pracująca dla Marvela zdradziła kilka szczegółów na temat stroju bohatera w przyszłorocznym sequelu…

Michalina Reda
-

Krytycy to trolle zza klawiatury? Tak…

Twórcy filmu Gotti postanowili odpowiedzieć na słabe noty, jakie produkcja uzyskała w serwisie Rotten Tomatoes.…

Co o tym sądzisz?