Najlepsze seriale zagraniczne w ofercie Player.pl

Przygotowałem dla Was przegląd oferty Player.pl. Wybrałem najlepsze seriale, które są dostępne w darmowej oraz w płatnej wersji platformy.

Przygotowałem dla Was przegląd oferty Player.pl. Wybrałem najlepsze seriale, które są dostępne w darmowej oraz w płatnej wersji platformy.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  player.pl 

Często piszemy o ofertach platform Showmax oraz Netflix. Natomiast dziś przyjrzymy się, co ciekawego można obejrzeć w Player.pl. W przeglądzie przybliżę najlepsze seriale zagraniczne.

Ash vs. Evil Dead

Serial kontynuujący wydarzenia z kinowej serii Martwe zło. Bruce Campbell powraca jako Ash, by znowu walczyć ze złem w historii pełnej specyficznego czarnego humoru, który tak dobrze znamy z pierwowzoru. Jest to rzecz brutalna (hektolitry krwi, dosłownie!), nietypowa, wciągającą i po prostu świetna. 20-minutowe odcinki gwarantują rozrywkę będącą jazdą bez trzymanki. Dostępne 2 sezony.

Billions

Świetny serial o rywalizacji prokuratora federalnego z miliarderem. To historia przede wszystkim oparta na tych dwóch postaciach, w które kapitalnie wcielają się Paul Giamatti oraz Damien Lewis. To oni sprawiają, że całość nabiera koloru, wyrazistości i wywołuje emocje. Naprawdę warto sprawdzić – bo to rzecz – obok której trudno przejść obojętnie. Zwłaszcza dla widza oczekującego czegoś więcej po serialach. Dostępne 2 sezony.

Deadwood

Serial autorstwa Davida Milcha został wyprodukowany przez HBO. Doczekał się 3 sezonów, a w planach jest film telewizyjny, kontynuujący te wydarzenia. Jest to nie tylko jeden z najlepszych seriali w historii telewizji, który pojawia się na szczytach wielu rankingów, ale również przypomnienie o tym, że można opowiadać wyjątkowe, ambitne i ciekawe historie w klimacie westernu. Dialogi, fabuła oraz świetne postaci (Ian McShane bryluje w tym serialu) to największe plusy.

True Detective

Serial HBO, który szturmem podbił małe ekrany. Dostępne są dwa sezony. Fabularnie to całkowicie oddzielone i niepowiązane ze sobą historie. Mamy tu zatem wyjątkową, wymagającą, ciekawą, angażującą, inteligentną i świetnie zagraną rzecz w pierwszym sezonie, gdzie brylują Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Jest to sezon czasem trudny w odbiorze, ale dający wielkie pokłady satysfakcji każdemu, kto szuka w serialach głębszych emocji. Druga seria była mniej udana, trochę chaotyczna i pozbawiona tego niesamowitego klimatu. Oba sezony dostępne w platformie.

Dexter

Jeden z seriali, które zaczynały tworzyć obecnie panującą Złotą Erę Telewizji. Produkcja z 2005 roku doczekała się 8 sezonów (wszystkie dostępne w platformie), a jej gwiazdą jest Michael C. Hall. Dexter ma w sobie mroczną żądzę zabijania, którą zaspokaja poprzez zabieranie życia mordercom i innym bandytom. Brzmi banalnie, ale bynajmniej tak nie jest! Brutalnie, poważnie i naprawdę ciekawie z bardzo przemyślanymi historiami i rozwojem bohaterów.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV