Przeczytaj w weekend

Obudowy konsolowe po liftingu – galeria

Chcesz, aby twoja konsola wyglądała niezwykle? Oto przykłady najciekawszych modyfikacji Xboksa oraz PlayStation. Zobacz, jak można przemienić proste skrzynki w małe dzieła sztuki.

Chcesz, aby twoja konsola wyglądała niezwykle? Oto przykłady najciekawszych modyfikacji Xboksa oraz PlayStation. Zobacz, jak można przemienić proste skrzynki w małe dzieła sztuki.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  playstation 

Mogłoby się wydawać, że tylko pecety nadają się do upiększania nietypowymi, ekstrawaganckimi obudowami, a konsolowcy mogą co najwyżej zadowolić się limitowanymi edycjami swoich gamingowych pudeł. Jak powiedziałby pewien znany youtuber: nic bardziej mylnego!  Choć konsole są zamkniętymi systemami, w których standardowo można wymieniać wyłącznie peryferia i dyski twarde, nic nie stoi na przeszkodzie, aby popuścić wodze fantazji i je zmodyfikować.

Najprostszym sposobem będzie zakupienie skórki, którą nakleja się na obudową. Odważniejsi użytkownicy mogą zdecydować się na modyfikację totalną i rozkręcenie sprzętu. Taki zabieg będzie wiązał się z utratą gwarancji, ale jeśli ta już dawno się skończyła, albo chcesz w jakiś sposób wyróżnić się wśród swoich znajomych, spójrz na to zestawienie. Prezentujemy tu kilka nietypowych i szalonych modów, które zmienią oblicze twojego Xboksa czy PlayStation.

Niezależnie, czy lubisz zabijać wampiry w Vampyr, czy wolisz strzelać do ludzi w Fortnite, na pewno znajdziesz tu coś, co przykuje twój wzrok.

Źródło: Zdjęcie: Vadum Amka

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV