Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Plakaty filmowe z minionego tygodnia. Zobacz galerię z końca sierpnia

Filmy i seriale są bardzo często promowane plakatami. Postanowiliśmy co jakiś czas zbierać je dla Was w jednej galerii.

Filmy i seriale są bardzo często promowane plakatami. Postanowiliśmy co jakiś czas zbierać je dla Was w jednej galerii.

naEKRANIE

naEKRANIE

Tagi:  plakat 

Plakaty filmowe bardzo często zachwycają pomysłem i wykonaniem. Niestety, ale równie często robione po linii najmniejszego oporu w oparciu o kopiowanie schematów i bez jakiegoś większego wysiłku, by plakat przyciągał nie odstraszał. Polskie kino ma z tym spory problem, a zobaczycie to na plakacie filmu Kler, ale jednocześnie Eter pokazuje, że można zrobić coś innego. Natomiast w serialach częściej mamy plakaty zwyczajne, nie wychodząc ponad jakiś określony poziom.

Zobaczcie galerię i oceńcie sami:


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV