Repertuar kin Nowość Program TV

PlayStation Line Up Tour – najciekawsze zwiastuny i zapowiedzi z konferencji

Wczoraj w Japonii odbyła się prezentacja japońskich gier, które zmierzają na konsolę PlayStation 4. Pokazano m.in. kolejną grę od autorów serii Yakuza, a także nowe zwiastuny Sekiro i Kingdom Hearts III.

Tokyo Game Show rozpocznie się dopiero 20 września, ale Sony postanowiło przygotować swoją konferencję nieco wcześniej. Wczoraj odbyło się PlayStation Line Up Tour, w trakcie którego ujawniono szereg interesujących produkcji, z których zdecydowana większość skierowana jest przede wszystkim dla graczy ceniących sobie specyfikę japońskich gier.

Judgement

To nowa gra od deweloperów odpowiedzialnych za serię Yakuza. Tym razem historia wcielimy się tu w prywatnego detektywa, ale nie zabraknie tez walk, będących jedną z wizytówek Ryu Ga Gotoku Studios. Potwierdzono też, ze produkcja ma trafić również na rynki zachodnie już w 2019 roku.

Sekiro: Shadows Die Twice

Kolejna produkcja od twórców serii Dark Souls z każdym materiałem wygląda coraz lepiej. Tym razem mamy okazję zapoznać się z nowym przeciwnikiem, a także po raz kolejny spojrzeć na wymagającą i efektowną walkę. Premiera  w marcu 2019 roku.

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition

Ten spin-off serii Final Fantasy oryginalnie zadebiutował w 2003 roku na konsoli Nintendo GameCube. Gra oferowała rozgrywkę dla jednego oraz wielu graczy – ta druga opcja była ciekawa ze względu na sterowanie. Wykorzystywano bowiem konsole Game Boy Advance odłączone do Gamecuba. Teraz produkcja ma powrócić w nowej, odświeżonej wersji.


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: fot. Ryu ga Gotoku Studio
Strony: 123

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.