PlayStation – propozycje świątecznych prezentów

Konsola, akcesoria do niej lub gry mogą być dobrym pomysłem na świąteczne prezenty dla zapalonych graczy. Sprawdźcie nasze propozycje.

Konsola, akcesoria do niej lub gry mogą być dobrym pomysłem na świąteczne prezenty dla zapalonych graczy. Sprawdźcie nasze propozycje.

Konsole z rodziny PlayStation od lat cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce. Nie inaczej jest w przypadku PlayStation 4. Urządzenie to dostępne jest na rynku w kilku wariantach i może okazać się świetnym prezentem dla gracza. A jeśli osoba, którą chcemy obdarować, już taki sprzęt posiada, to dobrym pomysłem może być uzupełnienie jej biblioteki gier o ciekawe produkcje lub... zestaw PlayStation VR pozwalający na zabawę w wirtualnej rzeczywistości.

Więcej propozycji świątecznych prezentów znajdziecie też na oficjalnej stronie Sony.

Sprzęt

Konsola PlayStation 4 Slim

Model Slim cechuje się niewielkimi wymiarami, a także bardzo przystępną ceną – aktualnie można nabyć go za 899 zł w wybranych sklepach, a promocja potrwa do 23 grudnia - w sam raz na święta. Za kwotę tę otrzymujemy w pełni funkcjonalne urządzenie, które bez problemów radzi sobie ze wszystkimi dostępnymi na tę platformę grami. W pudełku znajduje się również niezbędne okablowanie oraz kontroler DualShock 4. Na rynku można znaleźć także zestawy, które poza samą konsolą zawierają też gry.

Konsola PlayStation 4 Pro

Jeżeli zależy Wam na większej mocy urządzenia to dobrym wyborem może być dołożenie kilkuset złotych i zainwestowanie w model PlayStation 4 Pro. To świetna propozycja przede wszystkim dla posiadaczy telewizorów 4K i wymagających odbiorców, którzy chcą mieć jak najlepsza jakość oprawy graficznej w grach. Również w tym przypadku możecie zdecydować się na jeden z dostępnych wariantów – samą konsolę lub zestawy z grami.

PlayStation VR

Wirtualna rzeczywistość zyskała dużą popularność w trakcie tej generacji konsol. Gogle od PlayStation to jeden z tańszych sposobów na wypróbowanie technologii VR. Dzięki nim będziemy mieli możliwość przeniesienia się do wirtualnych światów, a trzeba przyznać, że biblioteka tego typu produkcji jest bardzo bogata. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy sympatycznych i lekkich w odbiorze gier, jak i pasjonaci akcji oraz horrorów.

PlayStation Classic

Miłośników gier retro może zainteresować PlayStation Classic. To miniaturowe urządzenie jest o 45% mniejsze od pierwowzoru i pozwala na grę w 20 produkcji znanych z pierwszego PlayStation. Wśród nich znalazło się m.in. Final Fantasy VII, Metal Gear Solid czy Tekken 3. W zestawie nie zabrakło również dwóch klasycznych kontrolerów.

MATERIAŁ PARTNERSKI

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV