Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

PlayStation – propozycje świątecznych prezentów

Konsola, akcesoria do niej lub gry mogą być dobrym pomysłem na świąteczne prezenty dla zapalonych graczy. Sprawdźcie nasze propozycje.

Konsole z rodziny PlayStation od lat cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce. Nie inaczej jest w przypadku PlayStation 4. Urządzenie to dostępne jest na rynku w kilku wariantach i może okazać się świetnym prezentem dla gracza. A jeśli osoba, którą chcemy obdarować, już taki sprzęt posiada, to dobrym pomysłem może być uzupełnienie jej biblioteki gier o ciekawe produkcje lub… zestaw PlayStation VR pozwalający na zabawę w wirtualnej rzeczywistości.

Więcej propozycji świątecznych prezentów znajdziecie też na oficjalnej stronie Sony.

Sprzęt

Konsola PlayStation 4 Slim

Model Slim cechuje się niewielkimi wymiarami, a także bardzo przystępną ceną – aktualnie można nabyć go za 899 zł w wybranych sklepach, a promocja potrwa do 23 grudnia – w sam raz na święta. Za kwotę tę otrzymujemy w pełni funkcjonalne urządzenie, które bez problemów radzi sobie ze wszystkimi dostępnymi na tę platformę grami. W pudełku znajduje się również niezbędne okablowanie oraz kontroler DualShock 4. Na rynku można znaleźć także zestawy, które poza samą konsolą zawierają też gry.

Konsola PlayStation 4 Pro

Jeżeli zależy Wam na większej mocy urządzenia to dobrym wyborem może być dołożenie kilkuset złotych i zainwestowanie w model PlayStation 4 Pro. To świetna propozycja przede wszystkim dla posiadaczy telewizorów 4K i wymagających odbiorców, którzy chcą mieć jak najlepsza jakość oprawy graficznej w grach. Również w tym przypadku możecie zdecydować się na jeden z dostępnych wariantów – samą konsolę lub zestawy z grami.

PlayStation VR

Wirtualna rzeczywistość zyskała dużą popularność w trakcie tej generacji konsol. Gogle od PlayStation to jeden z tańszych sposobów na wypróbowanie technologii VR. Dzięki nim będziemy mieli możliwość przeniesienia się do wirtualnych światów, a trzeba przyznać, że biblioteka tego typu produkcji jest bardzo bogata. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy sympatycznych i lekkich w odbiorze gier, jak i pasjonaci akcji oraz horrorów.

PlayStation Classic

Miłośników gier retro może zainteresować PlayStation Classic. To miniaturowe urządzenie jest o 45% mniejsze od pierwowzoru i pozwala na grę w 20 produkcji znanych z pierwszego PlayStation. Wśród nich znalazło się m.in. Final Fantasy VII, Metal Gear Solid czy Tekken 3. W zestawie nie zabrakło również dwóch klasycznych kontrolerów.

MATERIAŁ PARTNERSKI

Źródło: fot. SIE
Strony: 12

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avatar – czwarta i piąta część…

Avatar Jamesa Camerona doczeka się na pewno 2 i 3 odsłony, ale na razie nie…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Batman Przyszłości z Michaelem Keatonem zarobiłby…

Kevin Smith ponownie podjął temat filmu opartego o komiksy i serial animowany Batman Przyszłości. Stwierdził…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]