Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

PlayStation – propozycje świątecznych prezentów

Konsola, akcesoria do niej lub gry mogą być dobrym pomysłem na świąteczne prezenty dla zapalonych graczy. Sprawdźcie nasze propozycje.

Konsole z rodziny PlayStation od lat cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce. Nie inaczej jest w przypadku PlayStation 4. Urządzenie to dostępne jest na rynku w kilku wariantach i może okazać się świetnym prezentem dla gracza. A jeśli osoba, którą chcemy obdarować, już taki sprzęt posiada, to dobrym pomysłem może być uzupełnienie jej biblioteki gier o ciekawe produkcje lub… zestaw PlayStation VR pozwalający na zabawę w wirtualnej rzeczywistości.

Więcej propozycji świątecznych prezentów znajdziecie też na oficjalnej stronie Sony.

Sprzęt

Konsola PlayStation 4 Slim

Model Slim cechuje się niewielkimi wymiarami, a także bardzo przystępną ceną – aktualnie można nabyć go za 899 zł w wybranych sklepach, a promocja potrwa do 23 grudnia – w sam raz na święta. Za kwotę tę otrzymujemy w pełni funkcjonalne urządzenie, które bez problemów radzi sobie ze wszystkimi dostępnymi na tę platformę grami. W pudełku znajduje się również niezbędne okablowanie oraz kontroler DualShock 4. Na rynku można znaleźć także zestawy, które poza samą konsolą zawierają też gry.

Konsola PlayStation 4 Pro

Jeżeli zależy Wam na większej mocy urządzenia to dobrym wyborem może być dołożenie kilkuset złotych i zainwestowanie w model PlayStation 4 Pro. To świetna propozycja przede wszystkim dla posiadaczy telewizorów 4K i wymagających odbiorców, którzy chcą mieć jak najlepsza jakość oprawy graficznej w grach. Również w tym przypadku możecie zdecydować się na jeden z dostępnych wariantów – samą konsolę lub zestawy z grami.

PlayStation VR

Wirtualna rzeczywistość zyskała dużą popularność w trakcie tej generacji konsol. Gogle od PlayStation to jeden z tańszych sposobów na wypróbowanie technologii VR. Dzięki nim będziemy mieli możliwość przeniesienia się do wirtualnych światów, a trzeba przyznać, że biblioteka tego typu produkcji jest bardzo bogata. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy sympatycznych i lekkich w odbiorze gier, jak i pasjonaci akcji oraz horrorów.

PlayStation Classic

Miłośników gier retro może zainteresować PlayStation Classic. To miniaturowe urządzenie jest o 45% mniejsze od pierwowzoru i pozwala na grę w 20 produkcji znanych z pierwszego PlayStation. Wśród nich znalazło się m.in. Final Fantasy VII, Metal Gear Solid czy Tekken 3. W zestawie nie zabrakło również dwóch klasycznych kontrolerów.

MATERIAŁ PARTNERSKI

Źródło: fot. SIE
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Norbert Zaskórski
-

Znane obrazy w popkulturowej wersji [GALERIA]

Pewna artystka postanowiła przekształcić klasyczne dzieła malarskie w ich popkulturowe wersje.

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

Czarne lustro – gwiazdy Avengers i…

Czarne lustro to serial Netflixa, który powróci z 5. sezonem. Zgodnie z nowymi informacjami, w…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.